logo
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Improteater IMPEERIUM ''Kujutluse võim'' ehk koomiliste sketšide õhtu

T 14.9.2021 19:00
Viimsi Huvikeskus
13.90 - 15.90
Improteater IMPEERIUMI 
“Kujutluse võim ehk koomiliste sketšide õhtu”
 
 
“Kujutluse võim ehk koomiliste sketšide õhtu” on etendus improteatri lühivormi mängudega – lühikesed improviseeritud sketšid, kus näitlejad pannakse ootamatutesse olukordadesse. Näha saab kohapeal sündivaid kaasahaaravaid stseene, humoorikaid tegelasi, lauluhitte jm. Etenduse kulgu saab iga pealtvaataja ise soovi korral suunata. Improteatri võlu peitub ootamatustes ja see on meelierutavalt vaimukas! Sobib ideaalselt ka improga esmatutvujale. Laval on antud õhtul valik impronäitlejaid koos muusiku ja valgustajaga, kes kogu lavastuse jooksul kaasa improviseerivad.
Improviseeritud komöödiaetendus on kahes vaatuses ning kestab koos 1 vaheajaga 1 tund ja 45 minuti.
Piletid müügil Piletilevis ning Viimsi Huvikeskuses täispilet 15 € / sooduspilet (õpilane, tudeng, pensionär, inva) 13 €.
Kohapeal täispilet 17 € / sooduspilet (õpilane, tudeng, pensionär, inva) 15 €.
Uuri lisaks mis on impro ja kes on meie imperaalid: improimpeerium.ee , https://www.facebook.com/improimpeerium/ .
Lisainfo: +37258117263 Merilin Kirbits
Mis on IMPRO? Improteatri võlu peitub ootamatuses, situatsioonikoomikas ning artistide leidlikkuses. Keegi ei tea, mis juhtuma hakkab, kõik on võimalik ning see on meelierutavalt vaimukas! Improteater on üle maailma palavalt armastatud teatrivorm, kus kõik sünnib publiku silme all. Etendused on improviseeritud, mis tähendab, et kõik sünnib siin ja praegu, midagi eelnevalt kokku leppimata – teksti ei ole pähe õpitud ja mängitavat lugu välja mõeldud. Näitlejad küsivad publiku käest märksõnu ja nendest inspireeritult hakkavad sündima põnevad stseenid, lõbusad sketšid, kaasahaaravad laulud ja vaimukad karakterid. Lisaks näitlejatele improviseerivad etendustel ka valgustaja ja muusikud.
Kes on Improteater IMPEERIUM? Improteatri IMPEERIUM liikmed on kutselised näitlejad, kes lisaks IMPEERIUMile kuuluvad teiste Eesti teatrite draamatruppidesse või tegutsevad vabakutselistena erinevates teatri-, tele- ja filmiprojektides. Peale näitlejate on IMPEERIUMis ka andekad muusikud ning suurepärased valguskunstnikud, kes aitavad levitada improarmastust Eestis.
Improteater IMPEERIUMI truppi kuuluvad näitlejad: Merilin Kirbits, Tarvo Krall, Maarika Mesipuu-Veebel, Rauno Kaibiainen, Mairi Tikerpalu, Kati Ong, Maarius Pärn, Erki Aule, muusikud Ragnar Toompuu, Madis Kreevad, Madis Jürgens ning valgustaja Mario Saarik. Ühel õhtul osaleb etendusel kolm näitlejat, üks muusik ning valgustaja!
Ladinakeelne sõna ’imperium’ tähendab võimu. Soovime vallutada kõikide eestlaste südamed ja tekitada maailmakaardile veel üks improrõõmust tulvil maa, kus inimesed väärtustavad koostööd ja loovust ning kus valitseb kujutluse võim.
 
 
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Improteater IMPEERIUM ''Kujutluse võim'' ehk koomiliste sketšide õhtu T 14.9.2021 19:00 Viimsi Huvikeskus 13.90 - 15.90
Hinnainfo
Täispilet 15 €
Õpilane/tudeng/pensionär 13 €
Erivajadustega klient/erivajadustega kliendi saatja 13 €
Kohapeal piletid kallimad!
 
Lastele vanuses kuni 4 eluaastat (k.a.) on sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles
 
Sissepääs alates 18:00
Kestus 1 h 45 min, vaheaeg 20 min
Pildistamine/filimine ei ole lubatud
Toimumiskoht
Viimsi Huvikeskus
Nelgi tee 1 Viimsi vald Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Improteater MTÜ
Vallikraavi 36 Rakvere 44306 Lääne-Viru
+372 529 2456
info@improimpeerium.ee
reg.nr: 80363768
Samas toimumiskohas
Sündmus on peatatud Kevadpidu ja lasteetendus ''Minu lemmik mänguasi'' / Музыкальный детский спектакль ''МОЯ ЛЮБИМАЯ ИГРУШКА'' (12.12.20 asendus) PeatatudPeatatudKevadpidu ja lasteetendus ''Minu lemmik mänguasi'' / Музыкальный детский спектакль ''МОЯ ЛЮБИМАЯ ИГРУШКА'' (12.12.20 asendus) Viimsi Huvikeskus, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Gerda Kordemets ''Professor sai värske õhu mürgituse'' PopulaarnePopulaarneGerda Kordemets ''Professor sai värske õhu mürgituse'' Viimsi Huvikeskus, Eesti 21.90 - 23.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet TIIT JA TÕNU TIIT JA TÕNU Viimsi Huvikeskus, Eesti 15.90 - 19.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Kait Kall stand up komöödias ''Plaan B'' (asendus 08.12 ja edasi lükatud 09.04.21 etendusele) Kait Kall stand up komöödias ''Plaan B'' (asendus 08.12 ja edasi lükatud 09.04.21 etendusele) Viimsi Huvikeskus, Eesti 18.90 - 20.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Kaunimate Aastate Vennaskond. Kaunimad 70ndad me elus (09.03 asendus) Kaunimate Aastate Vennaskond. Kaunimad 70ndad me elus (09.03 asendus) Viimsi Huvikeskus, Eesti 22.90 - 25.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!