Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Kiki and Kevin (NLD/USA) & Acaprov (GBR)

R 21.9.2018 21:15
Kinomaja, Uus 3, Tallinn
Kuues rahvusvaheline improteatrite festival Tilt esitleb: Kiki and Kevin (NLD/USA) & Acaprov (GBR)

20.-22. septembrini toimub Tallinnas kuues rahvusvaheline improteatrite festival Tilt! Improteater eristub klassikalisest teatrist selle poolest, et kõik mida publik etendusel näeb, sünnib kohapeal, improviseerituna publiku antud inspiratsioonisõnadest. Seega on iga etendus vahetu ja kordumatu, sest kahte täpselt ühesugust lugu pole võimalik lavale panna. Tilt toob teie ette parimad impronäitlejad ja -koolitajad nii Eestist kui üle kogu maailma!


Kiki and Kevin (NLD/USA) - "Kiivrivargad"
NB! Etendus on inglise keeles.

Miks röövib armas vanaema panka? Miks varastas see armastusväärne laps su auto? Miks peaks üks sõbralik pere varastama kiivri?

Kevin Miller on Texasest. Kiki Hohnen on Amsterdamist. Koos on nad KIIVRIVARGAD ehk improduo, kes uurib, miks head inimesed teevad halbu asju... ja miks äärmiselt vaimustavad inimesed teevad täiesti kohutavaid asju. Tule, räägi Kevinile ja Kikile, mida sa oled valesti teinud ning nad improviseerivad sellest inspireerituna loo, mis näitab, miks see absoluutselt sinu süü ei olnud.

---

Acaprov (GBR) - “AcaTilt”
NB! Etendus on inglise keeles.

"Hamilton: Ameerika muusikal" kohtub “Lauluässadega” … ja see kõik on spontaanselt improviseeritud! Kujutle uutmoodi improviseeritud muusikali milles beatbox, räpp, kehapillid, näitlejad ja lauljad kohtuvad, et tuua teieni unustamatu muusikalise impro show!

Ühe suurima improtrupina skeenel koosneb Acaprov “kvintett-talentidest”. Nad näitlevad, laulavad/räpivad, tantsivad, improviseerivad ja “on ise bänd”, mida täiustab spontaanne beatbox ja kehapillid. Nad võtavad tõesed, kaasaelatavad suhted ning arendavad neist muusikali laulud ja süžee, mida esitavad täielikult a capella. Lisaks loovad nad publiku pakutud asukohtadele heliruume, mis täiendavad stseenide atmosfääre. Iga heli, mida kuulete, on Acaprovi liikmete poolt tekitatud.

Acaprov loodi 2018. aasta aprillis kui asutaja Lisa Lynn (Multiverse, MusicBox, Slattery Night Fever) sai The Nursery Theatre Originals’ilt rahastuse trupi loomiseks. Koos filmiprodutsendi Lee Apsey’ga (CSI: Crime Scene Improvisation, Slattery Night Fever, Slice of Rhyme) valisid nad suure hulga näitlejate, lauljate, tantsijate, beatbox’erite ja improviseerijate seast välja trupi koosseisu, kellega etendus õnnestuks. Ning pärast õnnestunud esietendust The Nursery Teatris selle aasta juunis on Acaprov kutsutud esinema mitmetesse Londoni paikadesse ning festivalidele üle kogu maailma. Tildil on trupi esimene rahvusvaheline esinemine ning nad ootavad seda juba väga!

Rohkem infot festivali kohta: https://improfestival.ee/

Sündmuse koduleht: http://www.improfestival.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Kiki and Kevin (NLD/USA) & Acaprov (GBR) R 21.9.2018 21:15 Kinomaja, Uus 3, Tallinn
Hinnainfo
Täispilet 12 €
Õpilane/ tudeng/ pensionär 8 €
Erivajadusega klient/ saatja 8 €

Soodustuse saajatel palume kaasa võtta soodustust tõendav dokument (nõutav kohapeal).

Lisainfo:
Sissepääs avatakse 15 min enne algust.
Kestus 1 h 30 min (ilma vaheajata).
Ligipääs ratastooliga olemas.
Fotoaparaat/ kaamera lubatud.


Toimumiskoht
Uus tn 3 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Creative Thinker OÜ
Tuha 5-23 Tallinn 11414 Harjumaa
5535199
rahel.otsa@gmail.com
Samas toimumiskohas