Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Tartu Uus Teater: KESKEA RÕÕMUD

K 23.5.2018 19:00 - N 24.5.2018 21:30
14.50 - 50.50
Näita kirjeldustPeida kirjeldus

Tähelepanu! 2013. aastal Tartu Uues Teatris esietendunud kurikuulus lavastus “Keskea rõõmud” tuleb veel kaheks etenduskorraks tagasi. Etendused toimuvad 24.+25. mail Tartu Uues Teatris ning lõpetavad ühtlasi Tartu Uue Teatri 10. hooaja.

Tartu Uus Teater
KESKEA RÕÕMUD

Improvisatsiooniline žanriülene kõik-on-võimalik lavastus

SELGITUS
Tegemist ei ole filmi “Keskea rõõmud” teatriversiooniga ehkki film on lavastuse “kohal” hõljumas. Sellenimelise lavastuse tegemise tõukeks oli ühelt poolt avastus, et tegelased filmis “Keskea rõõmud” on nooremad kui Pärn, Simson, Joost ja Prangel praegu (mis võib tähendada, et nad võivad olla keskealiseks saanud). Teiselt poolt oli lavastuse tegemise ajendiks kursusekaaslaste soov üle 10 aastat pärast teatrikooli lõpetamist taaskord midagi koos laval teha. Teha seda, mida tegelikult tahaks. Igal õhtul. Siin ja praegu.

TUTVUSTUS
Kui lapsed on väikesed, siis tundub, et suureks saades võivad nad teha seda, mis tahavad. Aga tegelikult suureks saades kaugenevad nad sellest võimalusest palju rohkem. Meie keskea rõõm on – vähemalt selle etenduse raames – teha, mis me tahame. Igal etendusel. Ilma süütundeta, ilma häbita, ilma hirmuta – või noh, minimaalse häbi ja hirmuga.

HOIATUS!
Lavastus on valminud koostöös Jumalaga ning näitlejad ei pruugi teada, mis nad teevad või anda endale aru, kus nad on.

Autorid-esitajad-kujundajad
KATRIN PÄRN
PIRET SIMSON
JANEK JOOST
MARGUS PRANGEL
INGOMAR VIHMAR (Endla)

Lavastaja
INGOMAR VIHMAR (Endla)

Esietendus
20.04.2013
Tartu Uues Teatris
 

Sündmuse koduleht: https://www.uusteater.ee/lavastused/keskea-roomud

Sündmused