Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

KIRSIAED

R 15.6.2018 19:00
Esna mõis
KIRSIAED

VHK Teatrikooli lõpulavastus 
koostöös Theatrumiga

Autor Anton Tšehhov

Tõlkijad Ernst Raudsepp ja Otto Samma
Lavastaja Maria Peterson
Kunstnik Riina Vanhanen
Muusikaline kujundus Eva Eensaar
Produtsent Aive Sarapuu


1903. aastal valminud näidend "Kirsiaed" jäi Anton Tšehhovi viimaseks tööks. Alates esmaettekandest Moskva Kunstiteatris Konstantin Stanislavski käe all on seda mängitud kõikjal üle maailma ja mängitakse praegugi, kuuludes teatriklassika absoluutsesse tippu. Näidend jutustab ühe mõisa hääbumise loo, ühes kõige inimlikuga, mis sinna juurde käib. Uued väärtused põrkuvad vanadega, praktilisus ebapraktilisusega, pidetus traditsiooniga - vaidlus selle üle, kellel või millel siis lõpuks õigus on, on kestnud juba sajandeid ja lõppu veel ei paista. Tundub, et "Kirsiaial" on igale ajale midagi öelda, alati natuke uut ja natuke ikka seda sama.

Miks MEIE mängime “Kirsiaia” uuesti läbi ja ette? Sest, mis oleks ilusam, kui osata vaadata maailmale nii mitme pilgu läbi ja mõista, et kõikide nende teadmiste taga on veel üks teadmine ja kõige väärtuslikumad on ikka endiselt need asjad, mille väärtust me ei saa mõõta.


Etendused toimuvad:
2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 13., 14. ja 15. juunil kell 19.00
Esna mõisas

4. juunil on võimalik  tulla etendust vaatama  ainult tellitud bussiga.
Teatripileti hinnale lisandub 10 €: täispilet 26 € ja sooduspilet 22 €.
Buss väljub G. Otsa tänavalt kell 17.15 ja tagasi peale etenduse lõppu. Saabumine Tallinnasse orienteeruvalt südaööl.

Osades:

2.06, 4.06, 6.06, 8.06, 14.06 Teele Kaljuvee-O'Brock (Ljubov Andrejevna), Hanna Brigita Jaanovits (Varja), Johanna Poll (Anja), Taavet Mark Kirja (Gajev), Erik-Richard Salumäe (Trofimov), Mari-Ann Reede (Dunjaša), Saara-Liis Jõerand (Šarlotta), Ats Varustin (Pištšik), Andri Suga (Lopahhin), Rhett Kütsen (Jepihhodov), Franz Malmsten (Jaša), Johan Kristjan Aimla (Firss) 3.06, 5.06, 7.06, 13.06, 15.06 Teele Kaljuvee-O'Brock (Ljubov Andrejevna), Camilla Sundvor (Varja), Lisanna Lajal (Anja), Taavet Mark Kirja (Pištšik), Erik-Richard Salumäe (Gajev), Mari-Ann Reede (Dunjaša), Saara-Liis Jõerand (Šarlotta), Ats Varustin (Trofimov), Andri Suga (Lopahhin), Rhett Kütsen (Jepihhodov), Franz Malmsten (Jaša), Johan Kristjan Aimla (Firss)

Etendus kestab 3,5 tundi. II vaatust mängitakse mõisa aias. Palun arvestage rõivastusega ja soovitavalt võtta kaasa sääsetõrje vahendid.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
KIRSIAED R 15.6.2018 19:00 Esna mõis
Hinnainfo
Täispilet 16 eurot.
Soodushind õpilastele, üliõpilstele ja pensionäridele 12 eurot.
Palume soodustust lubav dokument esitada enne etendust.
Toimumiskoht
Esna küla, Roosna-Alliku vald, Järvamaa Roosna-Alliku Eesti
Sündmuse korraldaja
Theatrum SA
Vene 14 Tallinn 10123 Harjumaa
6446889
theatrum@theatrum.ee