logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Ali Brice ''I tried to be funny, but you weren't looking''

K 13.12.2023 19:00 - N 14.12.2023 23:59
13.50 - 16.50
Näita kirjeldustPeida kirjeldus

Peaasi.ee, Kinoteater ja Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 esitlevad: Ali Brice “I tried to be funny, but you weren’t looking”.

Ali Brice on UKs tegutsev alternatiivkoomik, karakterkoomik ja näitleja, kes esineb regulaarselt Edinburgh Fringe’i festivalil. Ta on lavanäitlejana tuuritanud rahvusvaheliselt ja osaleb regulaarselt kõrgetasemelistes telereklaamides.

Oma shows “I tried to be funny, but you weren’t looking” jagab Ali, kuidas ta elu naudib, pärast sellest peaaegu ilma jäämist. Kolm aastat pärast suurt tagasilangust on ta jälle jalul ning uuesti proovimas. Läbi teraapia, sõprade ja …vorstide, elab ta hetkes ning tähistab väikseid asju, mida elul on pakkuda. Siiras, südamlik ja naljakas show, milles on oodata totakaid lugusid, suuri küsimusi ning palju nalju naeruväärsete vuntsidega mehelt.

Lisainfo: https://www.alibrice.com/

Ali Brice`i stand up show “I tried to be funny, but you weren’t looking” juhatab sisse Kinoteatri eestvedaja, näitleja, lavasta ja koomik Henrik Kalmet.

Juhime tähelepanu, et üritus on inglise keeles ning sobilik vanusele 12+.

Projekt „Peaasi ajab naerma!“ on osa Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammist. See projekt viiakse ellu koostöös Briti Nõukoguga Eestis sotsiaalse sidususe toetamiseks People To People Cultural Engagement programmi raames.

Lisainfo Briti Nõukogu töö kohta Eestis: www.britishcouncil.ee

 

Üritused

Üritusi ei leitud
Osta pilet Ali Brice ''I tried to be funny, but you weren't looking'' Ali Brice ''I tried to be funny, but you weren't looking'' Athena Keskus, Tartu
Osta pilet Ali Brice ''I tried to be funny, but you weren't looking'' Ali Brice ''I tried to be funny, but you weren't looking'' Rävala 8, Tallinn
Laadimine...
Lae uuesti
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti