Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Comedy Club - HBDS show / Comedy Club - ХБДС Шоу. Харламов, Батрутдинов, Карибидис, Скороход

T 11.6.2019 19:00
21.40 - 71.40
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
NB! Müüki lisatud II.rõdu. Piletihinnad alates 20€
11.06.2019
Aexela kontserdimaja
 
HBDS-show
Garik Harlamov, Timur Batrutdinov, Demis Karibidis ja Andrei Skorohod.
 
11. juunil toimub Alexela kontserdimajas peadpööritav komöödiaetendus HBDS. Venemaa peamise huumori-show „Comedy Club“ tähed esitlevad oma uut kava. Huumorimeistrid suhtlevad saaliga ja improviseerivad. Iga etendus on kordumatu – sellist ei näe ega kuule te enam kunagi. See eksklusiivne show on ainult teie linnas!
 
 HBDS-show's esinevad Garik Harlamov, Timur Batrutdinov, Demis Karibidis ja Andrei Skorohod. Just tänu neile saab luua viitsütikuga huumoripommi, mille tõttu võib naerust õhku lennata loetud sekunditega.
 
Üle pooleteise tunni tõelist interaktiivset suhtlust saaliga, improvisatsiooni,  parimaid tsenseerimata numbreid!Hoolimata sellest, et Comedy Clubi peetakse kõige jultunumaks huumori-show´ks televisioonis, ei jõua kõik lubatavuse piirile jäävad parimad palad eetrisse. Ja nüüd on ainult teil võimalus näha seda, mida pole TNT-s näidatudki.
 
„Meie live-kontsertidel on alati kuum, sest me võime näidata seda, mis ei sobi tsensuuri tõttu televersiooni. Seega ei ole meil ei kõik selline glamuurne ja klanitud,“ hoiatab üks show liikmeid Garik Harlamov. Eelseisev HBDS-show on tõeline väljakutse! Kui te ei pelga üle võlli nalju, hindate julget ja avatud huumorit, siis on see show teile! Demis Karibidis: „Me improviseerime kontsertidel palju, mistõttu on iga kontsert ainulaadne.“
 
Ärge jätke 11. juunil 2019 oma võimalust kasutamata, sest Comedy Clubi tippresidendid tulevad teie juurde. Unustage üheks õhtuks tsensuur, lubage endale tõelist puhkust ja laadige end tükiks ajaks positiivse energiaga ette. Kui te hindate Comedy Clubi huumorit, siis on piletite soetamine lihtsalt hädavajalik, sest teist võimalust seda näha enam ei tule.
 
Sündmused
Sündmusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti