Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Etendus ''Tundmatu'' / Спектакль ''Незнакомка''. Алексей Чадов, Агния Дитковските, Ирина Медведева, Владимир Большов

R 28.9.2018 19:00
Vene Kultuurikeskus, Tallinn
15.50 - 30.50
TUNDMATU
Komöödia


Režissöör:  Vladimir Bolšov
Näidendi autor: Vladimir Zaikin
Osades:  Aleksei Tšadov, Agnia Ditkovskite, Irina Medvedeva, Vladimir Bolšov

Süžee kohaselt sõidab peategelane autoga otsa tundmatule naisele ja karistust kartes toob kannatanu koju, arvates, et  see on surnud.  Ta peab naisega nõu, kuidas laibast vabaneda, ja nad kutsuvad appi peategelase isa. Isa on universumi saladuse uurimisele pühendunud teadlane, kes on seejuures aga poja hooletusse jätnud. Kui tundmatu on toibunud, selgub, et ta ongi universumi saladus, täpsemini puhas Armastus.

Tegelased murravad pead, kuidas tundmatu abiga oma rahalised ja muud probleemid lahendada. Armastus püüab neile selgeks teha, et elus on kõige tähtsam tema – Armastus. Tema ise aitab nad kõikidest raskustest välja. Kuid tegelased pole suutelised ta juttu mõistma.

Vaatajaid ootavad laval metamorfoosid ja ümberkujunemised, kui tegelaste tunded lähevad üle lapselikust vaimustusest tõeliseks vihaks, jumaldamisest külmaks raevuks ning jäiseks kalkulatsiooniks. Huvitav ja kaasahaarav on jälgida, kuidas maailmavaated ja põhimõtted põrkuvad ning siis vastu tegelikkust purunevad. Tundmatu püüab tänapäeva suurlinna elu vastuoludesse vajunud tegelastele selgitada oma suurt rolli. Teatavasti päästab armastus maailma.

Filosoofilist tragikomöödiat mängivad teatri "Sovremennõi Teatr Antreprizõ" säravad näitlejad Aleksei Tšadov, Agnia Ditkovskite, Irina Medvedeva. Aga peategelse isa rolli esitab tüki režissöör ise – Vladimir Bolšov. Märkimist väärib fakt, et see on endiste abikaasade Aleksei Tšadovi ja Agnia Ditkovskite  esimene koostöö pärast lahkuminekut.

Sündmuse koduleht: http://www.tcc.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Etendus ''Tundmatu'' / Спектакль ''Незнакомка''. Алексей Чадов, Агния Дитковските, Ирина Медведева, Владимир Большов R 28.9.2018 19:00 Vene Kultuurikeskus, Tallinn 15.50 - 30.50
Hinnainfo
Etendus toimub vene keeles
Uksed kell 18.00
Kestus 2h 20min, vaheajaga
Vanusepiirang 14+
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
PIRVELI OÜ
Narva mnt 7a Tallinn 15172 Harjumaa
info@tcc.ee
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas