Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Indrek Taalmaa ''Lollidemaa'' etendus-õhtusöök Viimsi Café Lyonis

R 13.3.2020 19:00
Viimsi Café Lyon, Paadi tee 3, Viimsi

Viimsi Café Lyoni tutvustus

Viimsi Café Lyon on Viimsi äritares tegutsev hubane prantsuse kohvik ja restoran, mis kuulub koos Meistri Café Lyoni kohvikuga Eesti parimate söögikohtade hulka ning on võitnud Silverspooni gastronoomiaauhinna. Viimsi Café Lyon pakub põnevaid maitseelamusi alates rikkalikust hommikusöögist kuni smuutide ning hõrgutava õhtusöögini välja. Kohvikul on ka oma pagarikoda, kus valmivad värsked saiakesed, pirukad ja koogid ehtsa või ning parimate prantsuse retseptide järgi. Lapsed saavad mängida spetsiaalses mängunurgas. Viimsi Café Lyonis toimuvad ka Eesti armastatud muusikute ja näitlejatega õhtusöögid. Viimsi Café Lyon asub Viimsi äritares, Paadi tee 3, Haabneemes.

 

Indrek Taalmaa monoetendus „Lollidemaa“ Viimsi Lyonis

Naer pikendab eluiga! Tule reedel, 13. märtsil kell 19.00 Viimsi Café Lyoni Indrek Taalmaa lõbusale etendusele „Lollidemaa“. Etendus-õhtusöögi hind on 39 €, millest 20 € ulatuses saab valida roogi-jooke erimenüüst.
NB! Broneeringu lõplikuks kinnitamiseks ja laua reserveerimiseks võtke palun kohe pärast pileti ostu Viimsi Café Lyoniga ühendust viimsi@cafelyon.ee.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Indrek Taalmaa ''Lollidemaa'' etendus-õhtusöök Viimsi Café Lyonis R 13.3.2020 19:00 Viimsi Café Lyon, Paadi tee 3, Viimsi
Hinnainfo
Pilet 39 €
 
Sissepääs alates 18:30
Kestus 3,5 tundi, vaheaeg 30 minutit

NB! Broneeringu lõplikuks kinnitamiseks ja laua reserveerimiseks võtke palun kohe pärast pileti ostu Viimsi Café Lyoniga ühendust viimsi@cafelyon.ee.
Toimumiskoht
Viimsi Café Lyon
Paadi tee 3 Viimsi vald Eesti
Sündmuse korraldaja
Saiakohvik OÜ
Kase 43-2 Tallinn 12012 Harjumaa
622 9218
info@cafelyon.ee
reg.nr: 12377224