Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Jelena Stepanenko. ''Mehed ja naised'' /Елена Степаненко. ''Мужчины и женщины''

K 16.1.2019 19:00
Vene Kultuurikeskus, Tallinn
12.50 - 36.50
16. jaanuaril 2019 saabub meie linna Venemaa teeneline näitleja Jelena Stepanenko, kes esitleb oma juubeli kontsertprogrammi “Mehed ja naised”.

Jelena Stepanenko on kõnežanri särav täht, kellel on oma, dramaatiliste ja lüüriliste nüanssidega, esinemisstiil. Enamus tema töid võib nimetada žanri klassikaks. Ta on loonud terve galerii värvikaid karaktereid, tegelaskujusid, koomilisi situatsioone, meie kaasaegse, raske saatusega, naise meeldejäävaid kujundeid. Ta särab nii teatrilaval kui kinolinal, lummates kõiki oma naeratuse ja karismaatilisusega, on alati oodatud külaline kõikidel estraadi lavadel. Näitleja võimuses on hetkega haarata publiku tähelepanu, iga tema külastus on pidupäevaks huumori austajatele.

Tema mitmekülgne tegelaskujude plejaad jätkab vaatajate rõõmustamist ja üllatamist ning  läbi huumori prisma kumavad selgelt läbi meie naiste saatused, nende psühholoogia, hinge avarus ja, mis kõige olulisem, oskus kohaneda tänapäeva keerulise eluga. Kuid seal kus on naine, seal on ka mees!

Mehed ja naised kodus ja tööl, tänaval ja ühistranspordis, poes ja rongijaamas – kus iganes nende teed ristuvad, seal tekivad teatud mehe ja naise loogika vastuolud, mis saavad lahendatud tänu huumorile.

Näitleja iga esinemine – see on täisväärtuslik puhkus, positiivsed emotsioonid ja ellusuhtumise ümbermõtestamine. Sest mehed ja naised on sellised nagu nad on.

Meil ei ole kahtlustki, et selle žanri austajaid ootab lõbus ja unustamatu kohtumine selle näitleja särava ja tohutult naljaka programmiga, sest heatahtlik naer on parim ravim kõikide haiguste vastu!
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Jelena Stepanenko. ''Mehed ja naised'' /Елена Степаненко. ''Мужчины и женщины'' K 16.1.2019 19:00 Vene Kultuurikeskus, Tallinn 12.50 - 36.50
Hinnainfo
Kampaania! Kuu lõpuni (kuni 31.10)  soodustus -20% kõikidele piletitele.
Hinnad internetipoes on juba soodustusega.

Üritus toimub vene keeles
Kestus 1h 30 min
Vanusepiirang 16+
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
PARTER.LV SIA
Brīvības gatvē 214M2-103 Riia LV-1039 Riia
info@parter.lv
Samas toimumiskohas