Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

''Koer heinakuhja otsas'' / ''Собака на сене'' / Sobaka na sene

P 18.11.2018 17:00
Kultuurimaja Rugodiv, Narva
12.50 - 25.50
Hea klient!

Teatame, et operetta “Koer heinakuhja otsas”, mis pidi toimuma 16.11.2018 lükkub uuele kuupäevale. Operetta toimub 18.11.2018 kell 17:00 samas kohas.
Kõik ostetud piletid kehtivad uuel kuupäeval.
Juhul kui uus kuupäev ei sobi, saab pileteid tagastada kuni 15.09.18 Piletilevi müügipuntides (v.a. va. Circle K teenindusjaamades).
PDF pileti omanikel palume ühendust võtta Piletilevi kontoriga aadressil tagasiost@piletilevi.ee ja kirja sisusse palume märkida tellimuse number.
Korraldaja vabandab ebamugavuste pärast!


KOER HEINAKUHJA OTSAS
muusikaline komöödia kahes vaatuses


Muusikateatri „Peterburi operett“ etendused on Tallinnas olnud kolmel korral väljamüüdud!

Muusika: Gennadi Gladkov
Libreto: Lope de Vega
Lavastaja: Venemaa teeneline näitleja Sergei Šalagin
Pikkus: 2 tundi 40 minutit (1 vaheajaga)

Lavastaja: Svetlana Samorodova
Kunstnik-lavastaja: Oleg Moltšanov
Kostüümid: Nika Veligžaninova

Hispaania dramaturgi Lope de Vega näidend „Koer heinakuhja otsas“ on juba enam kui neli sajandit vana, kuid see on jäänud endiselt ammendamatuks hingetarkuse allikaks kõigile, kes armastavad või tahavad armastada, kuid kardavad armuda. Lope de Vega poeetilise keele esmatutvustajaks nõukogude vaatajale oli lavastaja Jan Frid oma samanimelises filmis Margarita Terehhova ja Mihhail Bojarskiga peaosades.

Teodoro on rikka ja kuulsa komtessi Diana de Belflor’i sekretär, kes on armunud teenijatüdruk Marcelasse. Jälgides nende armulugu tunneb proua ootamatult endas tärkavat armukadedust. Kuid Diana ei saa sekretärile oma armastust avaldada. Teodoro´l ei ole valikut – ta peab lahkuma Diana majast, et otsida õnne mujal, kuigi armunute hinged kuuluvad teineteisele. Siin tuleb talle appi tema teener Tristan ...

"Koer heinakuhja otsas" on ehtne armastuse anatoomia. Inspireerituna Lope de Vega loomingust uurivad lavastuse autorid selle tunde kõike alatoone. Publikule etendatakse tõelist sädemeid pilduvat mõõga ja mantli komöödiat! Etendus haarab teid kaasa hispaania armuintriigide, kirglike embuste, sütitavate tantsude, valitud luule ja muidugi meeldejäävate meloodiatega.

Peterburi teatri unikaalsus seisneb hästi väljaõppinud ja oma tööle pühendunud artistides, kes suudavab laulda ka keerukaimaid vokaalpartiisid ning esitada meisterlikke tantsunumbreid. Külluslikud dekoratsioonid, kaunid kostüümid, säravad tantsud muusikateatri „Peterburi operett“ artistide toovad teid hallist argipäevast meeldejäävalt pidulikku atmosfääri!

Üritus on vene keeles.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
''Koer heinakuhja otsas'' / ''Собака на сене'' / Sobaka na sene P 18.11.2018 17:00 Kultuurimaja Rugodiv, Narva 12.50 - 25.50
Hinnainfo
Sooduskampaania: 7.11 - 13.11 piletid -50% soodsamalt (hinnad süsteemis on juba soodustusega)

Üritus on vene keeles.
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Milirado OÜ
Mustamäe tee 55-411 Tallinn Harjumaa
+372 55675311
milirado15@gmail.com
Samas toimumiskohas