Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Komöödia ''Need vabad liblikad'' / Комедия ''Эти свободные бабочки''

T 30.4.2019 19:00
Vene Kultuurikeskus, Tallinn

Hea klient!

Teatame, et 30.04.2019 toimuma pidanud komöödia  “Need vabad liblikad” jääb ära .
Pileteid saab tagastada kuni 07.05.2019.
Tavapileteid on võimalik tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides v.a  Circle K teenindusjaamades.
PDF pileti omanikel kannab Piletilevi kontor raha tagasi kontole, kust ost oli sooritatud. Raha laekub 7 tööpäeva jooksul.

Korraldaja vabandab ebamugavuste pärast!

Need vabad liblikad

30. aprillil 2019 esitleb Parter.LV Vene Kultuurikeskuses eesti vaatajaskonnale Venemaa teenelist näitlejat Anna Bolšovat ameerika näitekirjaniku Leonard Gershe’i näidendi põhjal lavastatud etenduses „Need vabad liblikad“.

Lavastaja – Sergei Terešhšuk

Tegelaskujud ja osatäitjad:
Don Baker – Pavel Konjok
Mrs. Baker – Anna Bolšova
Jill Tanner – Taissia Vvedenskaja
Ralph Austin – Andrei Leonov

Žanr: romantiline komöödia


„Need vabad liblikad“

…See on armastuslugu rikkast perest pärit pimeda noormehe ja näitlejaks saamisest unistava tujuka tütarlapse vahel – kuulus Broadway komöödia, täis säravaid repriise ja kelmikaid dialooge…

Ameerika. 70-ndate romantika. „Noorte ülestõus“!

Laineharjal on The Beatles, The Doors ja The Rolling Stones. Moodsate poodide lettidelt vaatavad vastu happeliselt kirevad värvid. Vormide julgus ja ebastandardsus ergutavad meeli. Õhus on tunda vabameelsuse ja iseseisvuse ideid. Ja kogu see tunnete spekter: värvid, lõhnad, helid – on koondunud maailma ilusaima linna, New Yorgi, südamesse!

New York – see on unistuste ja piirideta võimaluste linn. Oma lõpmatute, pidevalt ristuvate, teede ja tänavate rägastikuga kingib ta oma elanikele tõeliselt imepäraseid kohtumisi…

Kelleks võivad kaks inimest üksteisele saada? Mida väärtuslikku me suhtes omandame? Kas materiaalsed takistused on võimelised hävitama ka kõige tugevamad tunded?

"Selle vahel, mida maailm pakub meile kui silmaga nähtavat ja selle, mida see silmaga nähtav tegelikult endas peidab, on suur vahe“. Võib vaadata ja mitte näha ning kuulata ja mitte kuulda. Tõde asub kusagil sügavamal. Kõiges selles püüavad meie kangelased selgusele jõuda…

Ameerika näitekirjaniku Leonard Gershe’i näidendi põhjal lavastatud etendus „Need vabad liblikad“ on suunatud täiskasvanud vaatajaskonnale. See lüüriline komöödia armastusest on üheaegselt nii puudutav, naljakas kui ka kurb.

Peategelane Don on pime noormees, kes unistab muusikukarjäärist. Ta on just vabanenud üleliigsest emahoolest ja on alustanud iseseisvat elu isiklikus korteris, kuigi see on kõigest pahna täis katusealune. Ta saab tuttavaks naabruses elava noore näitleja Jill’iga, kelle unistuseks on saada Hollywoodi staariks ning kes ei varja oma ilmset huvi Donaldi vastu. Noormees kirjutab laule ning elu tundub imeline, tulevik aga helge…

Neiu on särav ja julge, ekstsentriline ja ekstravagantne, noormees – liigutav ja romantiline, neiu tahab lennelda läbi elu nagu liblikas, noormees õpib eelarvamustest ja piirangutest vaba olema, kuid ainult vastastikune kiindumus teeb neid tõeliselt vabaks.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Komöödia ''Need vabad liblikad'' / Комедия ''Эти свободные бабочки'' T 30.4.2019 19:00 Vene Kultuurikeskus, Tallinn
Hinnainfo
KAMPAANIA: perioodil 11.03-31.03 kõik piletid -20% soodsamad (hinnad süsteemis on juba soodustusega)
 
Piletihinnad vahemikus 15 € kuni 45 € (vastavalt istekohale).

Loožis eksisteerib ka esimene rida, aga selle kohad ei ole müügis. Piletilevis müügisolevate looži kohtade numeratsioon algab 2. reast.

Ürituse kestus on 2 tundi ja 20 minutit, ühe vaheajaga (20 min).
Pildistamine/filmimine on keelatud.

Vanusepiirang 16+

Üritus toimub vene keeles.

I rõdu 2. rea kohad 1-8 ning 31-38 on piiratud nähtavusega!
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
PARTER.LV SIA
Brīvības gatvē 214M2-103 Riia LV-1039 Riia
info@parter.lv