Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Kvintett ''i'' komöödialavastus ''MEHED''

L 9.11.2019 19:00
Apollo Kino Ülemiste Teatrisaal
20.50 - 30.00

MEHED

 

Publiku palaval soovil tulevad „Mehed“ taas lavale ja seda vaid kolmel korral. Kuupäevadeks 9. 16. ja 21. november.

 

Lavastus "MEHED" proovib kombata seda piiri, kus lõpeb elu ja algab teater. Või vastupidi. Kas näitleja, kes on meedia pideva tähelepanu all, on üldse kunagi päris vaba, kas ta saab olla päriselt aus?

 

Kolm sõpra, kolm näitlejat - Tiit, Margus ja Veikko - otsustavad ühel päeval argirutiinist lahti rebida ja koos kalale sõita.  Väljasõidust saab südamepuistamise õhtu, mis toob eneseiroonia kaitsekihi alt välja isiklikud läbielamised, keskeakriisi, eneseteostuse vajakajäämised ning tunnustusepuuduse. Rääkimata kõige tähtsamast: igatsusest inimliku läheduse ning ustavate ja tõeliste inimsuhete järele. Miks naistel on meeste elus nii oluline koht? Miks ootused mehele on nii kõrged? Miks näitleja peab alati näitlema, ka elus?

 

"Mehed" on intiimne eneseotsinguline ning improvisatsiooniline lavastus. Kuna seda mängitakse kinos, on siin ühitatud kino ja teatri parimad võimalused. Osa lavastuse kujundusest loob ekraanil vajaliku keskkonna, samas on näitlejad elusana siin ja praegu meie ees.

 

Iroonilise komöödia algteksti pealkirja all "Keskealiste meeste jutud naistest, filmikunstist ja aluminiiumkahvlitest" lõi 2008. aastal "Kvartet I" nimeline kollektiiv Moskvas. Originaalis esitas "Keskealiste meeste jutte" neljast näitlejast koosnev sõpruskond.

 

Sarnaselt algteksti esitajatele, mängivad Veikko Täär, Tiit Sukk ja Margus Prangel laval iseend. Tekst on kohandatud isiklikult neile ning sellele on lisatud täiendusi nende kolme tegelikust elust. Avaneb näitlejate sisemaailm ja (loodetavasti) räägitakse välja saladusi.

 

Mängivad: Margus Prangel, Tiit Sukk, Veikko Täär. Lavastaja Gerda Kordemets, kunstnik Eugen Tamberg, produtsendid Apollo Film Productions – Tanel Tatter ja Veiko Esken, Zolba – Jevgeni Supin

 

Treiler: https://www.youtube.com/watch?v=Q_TA04j7Ooo

 

 

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Kvintett ''i'' komöödialavastus ''MEHED'' L 9.11.2019 19:00 Apollo Kino Ülemiste Teatrisaal 20.50 - 30.00
Hinnainfo
Pileti hinnad vahemikus 25 € kuni 29.5 € (sõltuvalt istekohast)
 
Soovitatav vanus alates 14. eluaastast.
 
Sissepääs alates kell 18:40.
Kestus 2 h.
Üritusel on 1 vaheaeg 20 min.
 
Toimumiskoht
Apollo Kino Ülemiste Teatrisaal
Suur-Sõjamäe 4 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Apollo Film Productions OÜ
Põikmäe tn 2, Tänassilma küla Saku vald 76406 Harjumaa
tanel.tatter@apollo.ee
reg.nr: 14289105
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Kvintett ''i'' komöödialavastus ''MEHED'' Kvintett ''i'' komöödialavastus ''MEHED'' Apollo Kino Ülemiste Teatrisaal, Eesti 20.50 - 30.00
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Kvintett ''i'' komöödialavastus ''MEHED'' Kvintett ''i'' komöödialavastus ''MEHED'' Apollo Kino Ülemiste Teatrisaal, Eesti 20.50 - 30.00
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!