Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Meeleolukas teatriõhtusöök - Andres Dvinjaninov ''Vanuse viiskümmend varjundit''

K 2.9.2020 19:00 - N 3.9.2020 23:59
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Trummipõrina saatel anname teada, et septembri alguses on meie lavale esmakordselt oodata Andres Dvinjaninovit oma humoorika ning paljudele äratundimisrõõmu pakkuva monoetendusega “Vanuse viiskümmend varjundit”.
 
Kui vana sa oled? 30? 40? 50? 60? On sel tähtsust?
 
Me vananeme, kas tahame seda, või mitte. Kas oleme vanemaks saades targemad? Mis juhtub meie vestlusteemadega? Kuidas mõjutavad aastad meie maitset, juuste värvi ja kaalu?
Vananemisega kaasnevaid iseärasusi lahkab armastatud näitleja ja lavastaja Andres Dvinjaninov, kes on lavalaudu vallutanud ja publikut hullutanud pea nelikümmend aastat. Nüüd, oma kuuekümneviienda, vabandust, 56. eluaasta lävel räägib ta eelarvamustevabalt ja teravmeelselt unustamisest, tervisest, abielust, plastilisest kirurgiast, pidutsemisest, treeninghüsteeriast, söömisharjumustest ja paljust muust.
 
Lavastus põhineb rootsi kirjaniku ja arsti Rickard Fuchsi menukil „Sa ei näe nii vana välja!“ („Du ser inte så gammal ut!“). Fuchsi raamatuid on Rootsis müüdud üle 2 miljoni ja teda on avaldatud kaheksateistkümnes riigis.
Igaühe elus jõuab varem või hiljem kätte see hetk, kui ilmub esimene hall juuksekarv. See võib tunduda tragöödiana, või siis hoopis inimliku komöödiana, kui hoolimata alatasa kadunud prillidest õnnestub mitte kaotada huumorimeelt. Tere tulemast ebapopulaarteaduslikku uuringuprogrammi, silmiavavasse ja raputavalt naljakasse komöödiasse saamaks teada, kas su „parim enne“ on möödas!
 
PS! Uskuge, esimese halli juuksekarva leidmine ei ole tingimata maailma lõpp!
 
Õhtusöögi algus kl 19:00
Etenduse algus kl 20:00
 
Pileti hind sisaldab kahekäigulist õhtusööki koos tervitusjoogi, vee, kohvi-tee ja ainukordse teatrielamusega. Ükski etendus varasemaga ei sarnane, sest publikul on võimalik näitlejaga kaasa rääkida, diskuteerida ja küsimusi esitada.
 
Õhtu menüü on maitsev ja rikkalik, nagu Maikrahvis kombeks. Menüü avalikustame ürituse kuupäeva lähenedes.
Tere tulemast nautima head Eesti teatrit. Kiirematele paremad kohad!
 
Sündmused
Sündmusi ei leitud
Välja müüdud Meeleolukas teatriõhtusöök - Andres Dvinjaninov ''Vanuse viiskümmend varjundit'' - LISAETENDUS! Välja müüdudVälja müüdudMeeleolukas teatriõhtusöök - Andres Dvinjaninov ''Vanuse viiskümmend varjundit'' - LISAETENDUS! Restoran Maikrahv, Tallinn, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Välja müüdud Meeleolukas teatriõhtusöök - Andres Dvinjaninov ''Vanuse viiskümmend varjundit'' - VIIMASED PILETID! Välja müüdudVälja müüdudMeeleolukas teatriõhtusöök - Andres Dvinjaninov ''Vanuse viiskümmend varjundit'' - VIIMASED PILETID! Restoran Maikrahv, Tallinn, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Laadimine...
Lae uuesti