Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Merle Palmiste ''Kuidas dresseerida meest'' etendus-õhtusöök Viimsi Café Lyonis

L 14.12.2019 19:00
Viimsi Café Lyon, Paadi tee 3, Viimsi

Viimsi Café Lyon on Viimsi äritares tegutsev hubane prantsuse kohvik ja restoran, mis kuulub koos Meistri Café Lyoni kohvikuga Eesti parimate söögikohtade hulka ning on võitnud Silverspooni gastronoomiaauhinna. Viimsi Café Lyon pakub põnevaid maitseelamusi alates rikkalikust hommikusöögist kuni smuutide ning hõrgutava õhtusöögini välja. Kohvikul on ka oma pagarikoda, kus valmivad värsked saiakesed, pirukad ja koogid ehtsa või ning parimate prantsuse retseptide järgi. Lapsed saavad mängida spetsiaalses mängunurgas. Viimsi Café Lyonis toimuvad ka Eesti armastatud muusikute ja näitlejatega õhtusöögid. Viimsi Café Lyon asub Viimsi äritares, Paadi tee 3, Haabneemes.

 

Merle Palmiste „Kuidas dresseerida meest“ etendus-õhtusöök Viimsi Café Lyonis!
Ootame Sind laupäeval, 14. dets kl 19.00 suurejoonelisele Viimsi Lyoni sünnipäevapeole! Laval särab Merle Palmiste etendusega „Kuidas dresseerida meest“ ja peakokk Mihkel Heinmets kostitab külalisi 6-käigulise õhtusöögiga! Pilet koos etenduse, õhtusöögi ja tervitusjoogiga maksab 59 €.


NB! Broneeringu lõplikuks kinnitamiseks ja laua reserveerimiseks võtke palun kohe pärast pileti ostu Viimsi Café Lyoniga ühendust viimsi@cafelyon.ee.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Merle Palmiste ''Kuidas dresseerida meest'' etendus-õhtusöök Viimsi Café Lyonis L 14.12.2019 19:00 Viimsi Café Lyon, Paadi tee 3, Viimsi
Hinnainfo
Pilet 59 €
 
NB! Broneeringu lõplikuks kinnitamiseks ja laua reserveerimiseks võtke palun kohe pärast pileti ostu Viimsi Café Lyoniga ühendust viimsi@cafelyon.ee.
 
Sissepääs alates 18:30
Kestus 3 tundi ja 30 minutit, vaheaeg 30 minutit
 
Piletilevi eelmüük lõppeb 13.12 kell 15:00
 
Toimumiskoht
Viimsi Café Lyon
Paadi tee 3 Viimsi vald Eesti
Sündmuse korraldaja
Saiakohvik OÜ
Kase 43-2 Tallinn 12012 Harjumaa
622 9218
info@cafelyon.ee
reg.nr: 12377224