Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Moskva teater ''Sovremennik''. Etendus ''Amsterdam'' /Московский театр ''Современник''. Спектакль ''Амстердам''

K 6.11.2019 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
36.40 - 111.40

Moskva teater „Sovremennik“ esitleb:

Etendus „Amsterdam“

Näitlejad: Mihhail Efremov, Aljona Babenko, Viktoria Romanenko, Jevgeni Pavlov, Darja Belousova, Tatjana Ljalina, Šamil Hamatov.

Lavastaja: Sergei Gazarov

Etendus on lavastatud Aleksandr Galini uue näidendi järgi, kusjuures autoril on selle nimetuseks „Paraad“. Sovremenniku uus töö on teatri kaheksas kohtumine näitekirjanikuga, keda sageli nimetatakse „kaasaegseks klassikuks“. Alus sellisele „teatriromaanile“ pandi 1983. aastal etendusega „Idatribüün“, millele järgnesid näidendid „Sein“, „Tähed hommikutaevas“, „Tiitel“, „Anomaalia“, „Saatja“ ja „Dzinrikisja“. Teatri jaoks on töö Galini teostega suur edu. Oma uues näidendis puudutab alati kaasaja suhtes tundlik autor mitmeid valulisi ja teravaid küsimusi leides samas neile ootamatuid vastuseid ja lahendusi.

Etenduse on lavastanud Sergei Gazarov – näitleja ja režissöör, kellel on seljataga suur töökogemus teatris ja kinos. Gazarov on nii näitleja kui ka lavastajana kokku puutunud Galini dramaturgiaga, mängides üht peaosalist Sovremenniku „Seinas“ ning lavastanud koos Oleg Tabakoviga 1990. aastal „Katuse“ „Tabakerkas“ (Tabakovi teatris).

„Amsterdam“ on irooniliselt, sageli isegi farsilaadselt mõtestatud maailmavaadete, väärtuste ja muidugi ka põlvkondade kokkupõrge. Kõige keerulisemas ja konfliktsemas olukorras on ainus võimalik väljapääs – olla inimene. „Amsterdami“ optimistlik noot seisneb selles, et vastastikune mõistmine, olgugi lühiaegne ja hetkeline, on võimalik isegi äärmuste vahel. Näiteks kasvõi amsterdamliku (tegevus toimub nimelt selles linnas) vabaduse mõtte ja vene kolkast pärineva „elu peremehe“ absoluutse leppimatuse vahel. Valmidus ja võime mõista, et enne „tänast“ oli „eile“ ja seejärel saabub „homme“, et teine inimene on keerulisem, kui näib esmapilgul, on väärtuskoordinaatide süsteem, millele näidend on üles ehitatud.

Etenduses teevad kaasa Mihail Jefremov, Aljona Babenko, Jevgeni Pavlov, Šamil Hamatov, Darja Belousova, Olga Rodina, Viktoria Romanenko ja Tatjana Ljalina.

Sergei Gazarovi kaasautorid etenduse lavastuses on stsenograaf Alla Koženkova, helilooja Aleksei Aigi ja koreograaf Aleksandr Matsko.

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Moskva teater ''Sovremennik''. Etendus ''Amsterdam'' /Московский театр ''Современник''. Спектакль ''Амстердам'' K 6.11.2019 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn 36.40 - 111.40
Hinnainfo
18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab etendus. Vaheaeg 30 minutit.
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
22:00 Orienteeruv lõpp

Lisainfo:
Etendus toimub vene keeles
Vanusepiirang 16+
Kehtiv pilet peab olema igal külastajal
Hilinejaid saali ei lubata!
Pildistamine ja filmimine ei ole lubatud
Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire

Kõikide Alexela Kontserdimajas toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.

Toimumiskoht
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Leonard Grupp OÜ
Anijärve tee 18-1 Viimsi vald Harjumaa
56256704
influence83@mail.ru