Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Pisarakomöödia ''Imetegijad'' / Слезная комедия ''Чудотворцы''

N 29.3.2018 19:00
Salme Kultuurikeskus, Tallinn
10.10 - 28.50
Pisarakomöödia „IMETEGIJAD“

Etendus on vene keeles sünkroontõlkega eesti keelde!

Teater NitJa („НитьЯ“, Jekaterinburg) esitleb profülaktilist perekomöödiat selle kohta, kuidas Ime aitab isal ja pojal tänu mõistmisele ja austusele jõuda harmooniani, saada jagu pettumusest teineteise suhtes ning näha eri põlvkondadesse kuuluvate inimeste elu ilu ja väärikust.

Kallid sõbrad! Kutsume teid vaatama meie sügavamõttelist lavastust, mis on tulvil hingesoojust ja huumorit ning annab võimaluse tajuda inimsuhete keerukaid seadusi ja rakendada neid oma igapäevaelus!

Teil on võimalus sukelduda küllusliku hingesügavuse ja siiruse maailma, täites oma südamed armastuse ja headusega. Särav ja peen huumor tagavad teile suurepärase õhtu!

„Imetegijad“ on midagi enamat kui lihtsalt pisarakomöödia. See on maagia, mis viib teid kohtumisele maailma ja üksteisega.

Etenduse kestus: 1 tund ja 30 minutit, ilma vaheajata.

TÄHELEPANU: etendus on vene keeles sünkroontõlkega eesti keelde. Kõrvaklappidega vastuvõtjad antakse publikule enne etendust isikut tõendava dokumendi vastu.


Teater NitJa („НитьЯ“)

Teatri NitJa („НитьЯ“) loomingu eesmärk ei ole mitte meelelahutus tegevusetu inimmõistuse jaoks ega tema eemaldamine igapäevaelu saginast või vabastamine eksistentsi küsimuste koormast, vaid hoopis vaataja kaasamine elavasse ja kütkestavasse koosloomisprotsessi, mille kordumatus voos saavad otsekui iseenesest lahenduse elu kõige keerulisemad küsimused.
Teatri NitJa („НитьЯ“) näitlejad on rõõmsad entusiastid, kes on veendunud igavesti noorusliku sõnakunsti toimes, usuvad selle elustavasse jõudu ja elavad oma teatri selgete ideaalide nimel, tuues maailma üleüldise õnne rõõmurikast valgust.

Sündmus Facebookis:
https://www.facebook.com/events/1834753113488816/
Etendustel on sünkroontõlge eesti keelde.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Pisarakomöödia ''Imetegijad'' / Слезная комедия ''Чудотворцы'' N 29.3.2018 19:00 Salme Kultuurikeskus, Tallinn 10.10 - 28.50
Hinnainfo
Hinnad vahemikus 12€ - 28€ (sõltuvalt istekohast)

Grupisoodustus alates 4+ inimest -20%/pilet

Lastele vanuses kuni 6a (k.a) on sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles

Kestus 1.5 h

TÄHELEPANU: etendus on vene keeles sünkroontõlkega eesti keelde!
Toimumiskoht
Salme 12 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Freedom Energy OÜ
Pronksi tn 3 Tallinn 10124 Harjumaa
56299775
aleksandr@shipping.ee