Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

(Teisitimõtleja)

K 27.2.2019 19:00
Vaba Lava
15.50 - 20.50
Lugu räägib endisest punkarist ja bändimehest, kes omal ajal teadis, millisele diktaatorile vastandudes ta oma laule kirjutas ja mis tõe pärast ta vangis istus. Ent tõejärgses mitmeplaanilisuses on ta kaotanud igasuguse fookuse. Temast on saanud inimene, kes on alla vandumas isiklikule heaolule, kes vanast vihast mässab internetis, kirjutab vihakõnet ning antikapitalistlikke suurkorporatsioonide vastaseid kommentaare. Tema elu on läinud allamäge, ta on lõhkunud oma lähisuhted ning on määratud väljakutsuva käitumise tõttu viharavile. Mees peab olema ühiskondlikult kasulik, aga millise tõe või millise hüve eest ta inimkonna tulevikku silmas pidades võitlema peaks. Kuhu inimkond liigub? Vaene punklegend ei suuda aru saada, mille nimel edasi elada.

Punkarile on määratud viharavi konsultandiks ja mentoriks noor doktorant Stockholmist, kes üritab teda lahti muukida, tema viha kuidagi kanaliseerida. Aga see ei ole kerge ülesanne ja raske on ennustada, kuhu see kõik viib. Keeruline on leppida, kui sa ei tea, kellega sa tülis oled, või kui oled leppimatu loomusega. Mees, kes ütleb välja tõtt, mida keegi enam ei vaja.

OSALISED

Autor, lavastaja Andri Luup
Kunstnik Arthur Arula
Helikujundaja Tõnis Leemets
Produtsent Ere Naat
Näitlejad Ivo Uukkivi (Eesti Draamateater), Mari Abel või Laura Peterson (Theatrum) , Helena Lotman, Ali Belakehal. 

Sündmuse koduleht: http://vabalava.ee/programm/teisitimotleja/

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
(Teisitimõtleja) K 27.2.2019 19:00 Vaba Lava 15.50 - 20.50
Hinnainfo
Täispilet 20€
Sooduspilet (õpilane, tudeng, pensionär) 15€

Kehtib Elisa ja ka Tallink Hotels kliendi soodustus salasõna alusel.

Kuraatorprogrammi passi omanikule 1 tasuta pääse sellele etendusele. Pääsme lunastamiseks sisesta veebipoes väljale "(soodus) kood" oma passil leiduv personaalne kood. Kuraatriprogrammi passi hind on kuni 30.08.2017. a 79€, edasi 89€. Pass sisaldab kutset kaheksale kuraatoriprogrammi esietendusele ja kõigile kaheksale esietendusejärgsele vastuvõtule ning peole, kus passiomanikke ootab ka tervitusjook.


Etendust mängitakse alates 22.01.2018 Vaba Lava teatrikeskuse suures saalis.
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Vaba Lava SA
Telliskivi 60a, C1 Tallinn 10412 Harju
5176006
info@vabalava.ee