Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

''Vanuse viiskümmend varjundit'' Andres Dvinjaninovi monokomöödia

Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Hea klient!
 Seoses Eriolukorra pikendamisega Eesti Vabariigis lükkuvad edasi „Vanuse viiskümmend varjundit. Andres Dvinjaninovi monokomöödia " etendused.
 
24. mail kell 15 Karlova Teatris toimuma pidanud etendus, mille esialgne kuupäev oli 13.03, on edasi lükatud 18. septembrile kell 19.
24. mail kell 19 Karlova Teatris toimuma pidanud etendus, mille esialgne kuupäev oli 24.03, on edasi lükatud 19. septembrile kell 19.
26. mail kell 19 Karlova Teatris toimuma pidanud etendus, mille esialgne kuupäev oli 01.04, on edasi lükatud 6. oktoobrile kell 19.
27. mail kell 19 Karlova Teatris toimuma pidanud etendus, mille esialgne kuupäev oli 02.04, on edasi lükatud 10. oktoobrile kell 15.
28. mail kell 19 Karlova Teatris toimuma pidanud etendus, mille esilagne kuupäev oli 03.04, on edasi lükatud 10. oktoobrile kell 19.
 
Uuel kuupäeval kehtivad juba ostetud piletid.  
 
Juhul kui teil on küsimusi uue kuupäeva mittesobimisel, siis palun võtke ühendust korraldajaga:
Tartu Suveteatri Selts MTÜ
 
„Vanuse viiskümmend varjundit“
vastupandamatu monokomöödia ealistest iseäralisustest
 
Kui vana sa oled? 30? 40? 50? 60? On sel tähtsust?
 
Me vananeme, kas tahame seda, või mitte. Kas oleme vanemaks saades targemad? Mis juhtub meie vestlusteemadega? Kuidas mõjutavad aastad meie maitset, juuste värvi ja kaalu?
 
Vananemisega kaasnevaid iseärasusi lahkab armastatud näitleja ja lavastaja Andres Dvinjaninov, kes on lavalaudu vallutanud ja publikut hullutanud pea nelikümmend aastat. Nüüd, oma kuuekümneviienda, vabandust, 56. eluaasta lävel räägib ta eelarvamustevabalt ja teravmeelselt unustamisest, tervisest, abielust, plastilisest kirurgiast, pidutsemisest, treeninghüsteeriast, söömisharjumustest ja paljust muust.
 
Lavastus põhineb rootsi kirjaniku ja arsti Rickard Fuchsi menukil „Sa ei näe nii vana välja!“ („Du ser inte så gammal ut!“). Fuchsi raamatuid on Rootsis müüdud üle 2 miljoni ja teda on avaldatud kaheksateistkümnes riigis.
 
Igaühe elus jõuab varem või hiljem kätte see hetk, kui ilmub esimene hall juuksekarv. See võib tunduda tragöödiana, või siis hoopis inimliku komöödiana, kui hoolimata alatasa kadunud prillidest õnnestub mitte kaotada huumorimeelt. Tere tulemast ebapopulaarteaduslikku uuringuprogrammi, silmiavavasse ja raputavalt naljakasse komöödiasse saamaks teada, kas su „parim enne“ on möödas!
 
PS! Uskuge, esimese halli juuksekarva leidmine ei ole tingimata maailma lõpp!
 
 
Esietendus 30. novembril 2019 Karlova Teatris (Tähe 66, Tartu)
 
Sündmused
Sündmusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti