logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Kuuvalgus pärast keskööd

Näita kirjeldustPeida kirjeldus
KUUVALGUS PÄRAST KESKÖÖD
 
Ühes kesköises hotellitoas kohtuvad kaks inimest, imeilus naine (Helena Merzin-Tamm) ja tõre mees (Alo Kõrve, Tallinna Linnateater). Tunni aja jooksul selgub, et kohtumine pole kaugeltki juhuslik. Vastupidi, selleni on juhtinud sügavad tunded ning aja ja ruumi piire ületav lubadus. Avaneb lugu kaotatud ja taasleitud armastusest.
 
Me püüame pidevalt lepitada omavahel kaht maailma: seda, mis kuulub meie soovidele-unistustele ning tegelikkust me ümber. Üks viis lepitust otsida on anda lubadusi, tõotada, et mõni asi ei kordu enam iial või vastupidi, jääbki korduma ja püsima. Tegelikkus muidugi nende lubadustega ei arvesta, maailmal on oma kulg. Sellegipoolest leidub lubadusi, mida pole võimalik muuta ega murda, paisaku elu me teele mis tahes takistusi. 
 
Kuuvalgus keset keskööd“ räägib ühe eriti tugeva lubaduse lunastamisest. Selle loo lubadus on antud nimelt armastajate vahel ning on teada, et armastus võib osutuda uskumatult vastupidavaks. Aga armastuse vastupidavus pole mitte kivi, vaid elavhõbeda oma – see pakub värve ja värinaid, lootusi ja loobumisi, see muudab pidevalt oma kuju imestusest raevuni ja meeleheitest joovastuseni.
 
Autor: Martin Dockery
Lavastaja: Elina Purde
Tõlkija: Mario Pulver
Kunstnik: Nele Sooväli
Muusikaline kujundaja: Kelli Uustani
Valguskunstnik: Priidu Adlas
Grimmikunstnik: Marii Lotta
 
Osades: Helena Merzin-Tamm ja Alo Kõrve (Tallinna Linnateater)
 
LavaKus on vabakutselise näitleja ja lavastaja Elina Purde loominguline platvorm.

Üritused

Üritusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti