Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Muinasjutt kuninglikest lumikellukestest / Сказка о королевских подснежниках

N 26.12.2019 17:00 - R 27.12.2019 14:10
10.50 - 20.50
Näita kirjeldustPeida kirjeldus

Teater "Punane Vares"

Põnev jõululugu kapriissest printsessist, kes nõudis külmal detsembripäeval lumikellukesi, ahnest emast, kes saatis oma kasutütre metsa, et lillede eest kulda saada ja kaheteistkümnest kuust, kes vaest tüdrukut aitasid. See muinasjutt on seotud uue aasta pühadega, sest on täis tarkust, maagiat, õilsust, aga ka pettust.

Imeline muusika, säravad ja kaasaegsed multimeedialahendused, põnev atmosfäär ja loomulikult andekas näitlejatöö.

Etendus on huvitav nii laste kui ka täiskasvanute jaoks.

Paljud kirjanikud ja näitekirjanikud on võtnud selle hämmastava loo aluseks ning luues sellest oma versioone. Üks kuulsamaid on S. Ya. Marshaki samaaineline teos. Stsenarist Mila Nevyadomskaya lõi oma versiooni kuulsast Euroopa muinasjutust ja helilooja Dmitri Gusev kirjutas sellele meeldejääva ja hämmastava muusika.

Muusikalis "Muinasjutt kuninglikest lumikellukestest" luuakse pidulik õhkkond ja uusaastameeleolu nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Enne etenduse algust toimub lastele mõeldud interaktiivne jõulukava.

Sündmuse koduleht: https://www.studio-illusion.com/

Sündmused
Sündmusi ei leitud
Osta pilet Muinasjutt kuninglikest lumikellukestest / Сказка о королевских подснежниках Muinasjutt kuninglikest lumikellukestest / Сказка о королевских подснежниках Kultuurimaja Rugodiv, Narva, Eesti 10.50 - 20.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Muinasjutt kuninglikest lumikellukestest / Сказка о королевских подснежниках Muinasjutt kuninglikest lumikellukestest / Сказка о королевских подснежниках Kohtla-Järve Kultuurikeskus, Eesti 14.50 - 20.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Laadimine...
Lae uuesti