Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Improteater IMPEERIUM pluss Contra

L 14.4.2018 19:00
Karlova Teater, Tartu
10.50 - 12.50
Improteater IMPEERIUM pluss Contra

Imperaalid aitavad armastatud kirjanikul lõpetada uut hitt-näidendit. Etendus saab alguse kirjaniku sulest – näitekirjanik kirjutab etenduse esimese stseeni. Sünnivad esimesed tegelased, tegevuspaik, käivitub sündmustik. Näitlejad aga näevad teksti esimest korda alles laval, kui nad seda publikule esitama asuvad. Kuhu lugu edasi liigub ja millega lõpeb, on improteatrile kohaselt juba improviseeritud ja selgub kohapeal!

Aprillis kirjutab etenduse alguse alati aus ja humoorikas Contra ehk Margus Konnula. Contra on ennekõige tuntud kui luuletaja, kuid kirjutanud ka lastejutustusi, näidendeid ja lastejutte. Samuti on Contra olnud telesarjade stsenarist ja saatejuht. Palju leidub Contra loomingus paroodiaid, samuti kalambuure ning võru keele kasutust. Missugune Contra looming aga impronäitlejaid etendusel tabab selgub alles kohapeal.

Etendused:

12. aprillil 19:00 Tallinnas Kammerteatris

14. aprillil 19:00 Tartus Karlova TeatrisImproteater IMPEERIUM kasvas välja 2014. aastal esimesest professionaalsest improtrupist Eestis, trupil on improkogemust juba pea 10 aastat. Liikmed on kutselised näitlejad, kes lisaks Impeeriumile kuuluvad teiste Eesti teatrite draamatruppidesse või tegutsevad vabakutselistena erinevates teatri-, tele- ja filmiprojektides. Peale näitlejate on Impeeriumis ka andekad muusikud ning suurepärased valguskunstnikud, kes aitavad levitada improarmastust Eestis.

Ladinakeelne sõna “imperium” tähendab võimu. Improteater Impeerium soovib vallutada kõikide eestlaste südamed ning tekitada sellega maailmakaardile veel üks improrõõmust tulvil maa, kus inimesed väärtustavad koostööd ja loovust ning kus valitseb kujutluse võim.

Trupis:
Näitlejad: Merilin Kirbits, Kati Ong, Mairi Tikerpalu, Maarika Mesipuu-Veebel, Tarvo Krall, Rauno Kaibiainen, Erki Aule, Maarius Pärn.
Muusikud: Tarvo Krall, Ragnar Toompuu, Madis Jürgens, Madis Kreevan.
Valgustajad: Mario Saarik, Aleksander Sprohgis
Projektijuht: Monika Tomingas

facebook.com/improimpeerium
improimpeerium.ee
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Improteater IMPEERIUM pluss Contra L 14.4.2018 19:00 Karlova Teater, Tartu 10.50 - 12.50
Hinnainfo
Täispilet 12€
Õpilane, tudeng, pensionär 10€

Sissepääs alates 18:30
Kestus 1h 30min
Ühe vaheajaga
Toimumiskoht
Tähe 66 Tartu Eesti
Sündmuse korraldaja
Improteater MTÜ
Vallikraavi 36 Rakvere 44306 Lääne-Viru
+37253494174
monika.tomingas@gmail.com