Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Improteatri IMPEERIUM etendus-õhtusöök Viimsi Café Lyonis

R 5.10.2018 20:00
Viimsi Café Lyon, Paadi tee 3
Improteatri IMPEERIUM etendus-õhtusöök Viimsi Café Lyonis

Tule reedel, 5. oktoobril 20:00 Viimsi Café Lyoni improteatri IMPEERIUM ülilõbusale ja kaasahaaravale etendusele, kus naljad sünnivad kohapeal külaliste lennukatest ideedest ja andekate näitlejate koostööst. Etenduse eel serveerime vaid selleks õhtuks valmivaid hõrke roogi. Pääse maksab 25€, millest 15€ ulatuses saab valida roogi-jooke erimenüüst. Broneeri laud endale ja sõpradele viimsi@cafelyon.ee. Etendus on kahes vaatuses ühe vaheajaga.

NB! Broneeringu lõplikuks kinnitamiseks ja laua reserveerimiseks võtke palun kohe pärast pileti ostu Viimsi Café Lyoniga ühendust viimsi@cafelyon.ee.

Viimsi Café Lyon on Viimsi äritares tegutsev hubane prantsuse kohvik, mille sõsarkohvikud-restoranid Meistri Café Lyon ja Viru Café Lyon kuuluvad Eesti parimate söögikohtade hulka ning on võitnud Silverspooni gastronoomiaauhinna. Viimsi Café Lyon pakub põnevaid maitseelamusi alates rikkalikust hommikusöögist kuni smuutide ning hõrgutava õhtusöögini välja. Kohvikul on ka oma pagarikoda, kus valmivad värsked saiakesed, pirukad ja koogid ehtsa või ning parimate prantsuse retseptide järgi. Lastele on oma mängunurk. Viimsi Café Lyonis toimuvad ka Eesti armastatud muusikute ja näitlejatega vahvad kontsert-õhtusöögid ja etendused. Viimsi Café Lyon asub Viimsi äritares, Paadi tee 3, Haabneeme.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Improteatri IMPEERIUM etendus-õhtusöök Viimsi Café Lyonis R 5.10.2018 20:00 Viimsi Café Lyon, Paadi tee 3 25.50
Hinnainfo
Pääse maksab 25€, millest 15€ ulatuses saab valida roogi-jooke erimenüüst. Broneeri laud endale ja sõpradele viimsi@cafelyon.ee

Sissepääs alates 18:30
Kestus 2h 30min
Etendus on kahes vaatuses ühe vaheajaga

NB! Broneeringu lõplikuks kinnitamiseks ja laua reserveerimiseks võtke palun kohe pärast pileti ostu Viimsi Café Lyoniga ühendust viimsi@cafelyon.ee.
Toimumiskoht
Paadi tee 3 Viimsi vald Eesti
Sündmuse korraldaja
Saiakohvik OÜ
Kase 43-2 Tallinn 12012 Harjumaa
622 9297
viru@cafelyon.ee