Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Muusikaline etendus ''Ühe armastuse lugu'' / Музыкальный спектакль ''История одной любви''

N 14.11.2019 19:00
Vene Kultuurikeskus, Tallinn
12.50 - 45.50

Nadežda Meiher-Granovski ja „Ühe armastuse lugu“

14. novembril esineb Vene Kultuurikeskuse laval unikaalse ja täis kirglikke rütme etendusega VIA GRA grupi üks liider Nadežda Meiher Granovski.

„Ühe armastuse lugu“ - see on lugu mis jätab igas vaatajas mällu kustumatu jälje ja taaselustab mälestused armastuse puudutusest .

Nadežda Meiher Granovski - tõeline diiva, erakordselt naiselik, ilus ja andekas artist, kes on eelkõige tuntud publikule kui kuulsa grupi VIA GRA „ kuldse koosseisu“ endine solist.

Meile on antud võimalus kaasaelada artistile tema autorietenduses „Ühe armastuse lugu“ kus räägitakse lugu kirglikust armastusest saateks argentiina tango hingematvalt kuumad rütmid.

Publiku ette tuuakse kaasahaarav lugu armastusest kus eksisteerib kõikehõlmav kirg, kohtumised ja lahkuminekud, reetmine ja andestamine, mida saadab omakorda vahetu ja tunnetest tulvil muusika koos kuumade tantsurütmidega. Peale tantsude tuuakse vaataja ette ka romansid vene ja hispaania keeles.

Lavastuse muusikaline seade on orkestrilt „Tango en Vivo“ mille koosseisus bandoneon, viiul, kontrabass, kitarr ja klaver.

NNadežda Meiher Granovskiga  on etenduse valmimisele kaasa aidanud tuntud Argentiina tantsulavastajad Juan Manuel Rosales ja Liza Rosales, meeste peaosas on Pavel Ivljuškin.

 

Lisainfo ja piletite tellimine: belessa.art@gmail.com, 58058924

koreograafid  Manuel Rosales ja Lisa Rosales.Meespeaosas näeme Pavel Ivljuškinit.

Etendus on vene keeles.

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Muusikaline etendus ''Ühe armastuse lugu'' / Музыкальный спектакль ''История одной любви'' N 14.11.2019 19:00 Vene Kultuurikeskus, Tallinn 12.50 - 45.50
Hinnainfo
Piletihinnad vahemikus 15 € kuni 45 € (vastavalt istekohale).

Loožis eksisteerib ka esimene rida, aga selle kohad ei ole müügis. Piletilevis müügisolevate looži kohtade numeratsioon algab 2. reast.

Ürituse kestus on 1 tund ja 50 minutit
Pildistamine/filmimine on keelatud

I rõdu 2. rea kohad 1-8 ning 31-38 on piiratud nähtavusega!
II rõdu kohad 5-12 ja 53-60 on piiratud nähtavusega.

 
Etendus on vene keeles.
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Arte Plus OÜ
Paldiski mnt 169-26 Tallinn 13518 Harjumaa
58058924
belessa.art@gmail.com
reg.nr: 14060796
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet TESLA: ELUSTUNUD ILLUSIOONID. Kõrge pinge kogu pere etendus / ТЕСЛА: ОЖИВШИЕ ИЛЛЮЗИИ! Шоу-спектакль высокого напряжения для всей семьи! TESLA: ELUSTUNUD ILLUSIOONID. Kõrge pinge kogu pere etendus / ТЕСЛА: ОЖИВШИЕ ИЛЛЮЗИИ! Шоу-спектакль высокого напряжения для всей семьи! Vene Kultuurikeskus, Tallinn, Eesti 8.50 - 35.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!