logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Tango - Where the story begins

P 23.4.2023 17:00 - K 26.4.2023 21:00
31.20 - 62.10
Näita kirjeldustPeida kirjeldus

TANGO. KUST ALGAB LUGU
Alexela Kontserdimaja 25. aprillil kell 19.00
        
MarcosAyalaTangoCompany
Argentiina tango Buenos Airesest

Kestus: 2 tundi koos vaheajaga

Vanusepiirang: 14+

Lavastus, mis viib meid juurte juurde, alguse juurde. Alguspunkti, kus kirg ja iha õide puhkevad. Muusikalise tunde juurde, mis muutub kiiresti tantsuks ja kus erinevad ühiskonnaklassid põimuvad.

Marcos Ayala koos oma trupiga taasloob tema kunstilisest ja koreograafilisest kontseptsioonist sündinud suurepärase visuaalse loo, mis demonstreerib meile „rioplatense“ tantsu rikkust, mille sügavad juured püsivad tänaseni elavamana kui kunagi varem.

Marcos Ayala – lavastaja, koreograaf ja tantsija, üks maailma parimaid tangotantsijaid, teeb kõik endast oleneva, et tango oleks jätkuvalt aktuaalne kunstivorm ka tulevaste põlvkondade jaoks.

19. sajandi keskel tantsiti tangot Argentiina kõrtsides. Peenutsevas Euroopas oli see tants pikka aega tabu lihtsalt sellepärast, et seda peeti alama klassi meelelahutuseks. Vana maailm andis alla alles siis, kui mõistis, et maailmas ei ole ühtegi teist tantsu, mis kätkeks endas sellist energiat ja sellist avameelsust. See on pidev liikumine, soolod ja duetid, erakordne elegants, laitmatu tehnika, armastuse ja kirglikkuse õhkkond. See on jõud, egoism, püüdlemine võidu ja edu suunas, võime ületada kõik takistused tantsu abil, tulla varjudest välja valgusesse. Loomulikult on see ilus muusika, võimalus tantsu käigus ümber kehastuda, naiivsus ja sügavus, võime leida iseennast, muuta üksik tervikuks. Ja see on kogemus, mis seob liikumise ja muusika ning soovi armastada. See on tants valguse ja pimeduse heitlikul piiril.

 

 

 

 

Üritused

Üritusi ei leitud
Osta pilet Tango - Where the story begins PopulaarnePopulaarneTango - Where the story begins Pärnu Kontserdimaja
Osta pilet Tango - Where the story begins PopulaarnePopulaarneTango - Where the story begins Vanemuise Kontserdimaja, Tartu
Osta pilet Tango - Where the story begins PopulaarnePopulaarneTango - Where the story begins Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Osta pilet Tango - Where the story begins PopulaarnePopulaarneTango - Where the story begins Jõhvi Kontserdimaja
Laadimine...
Lae uuesti
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti