Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Vestlusõhtu ''Mida mehed naistele ei räägi?''

P 6.12.2020 19:00
Pärimusmuusika ait, Viljandi
Ülimenuka vestlusõhtuga „Mida mehed tegelikult tahavad?“ populaarsust kogunud karismaatiline trio - MARGUS VAHER, JESPER PARVE ja EERO SPRIIT - kutsuvad teid osalema täiesti uues mõttevahetuses - MIDA MEHED NAISTELE EI RÄÄGI?
 
On saladusi, mida mees naisele kunagi ei avalda ja valdkondi, millest ka kõige jutukam mees vaikib. Vestlusõhtul kisume kõik valgustkartvad teemad kapist välja rambivalguse kätte ja lahkame endale omasel humoorikal ja rabavalt otsekohesel moel. Räägime avameelselt sellest, mis peitub meeste sügavamates hingesoppides ning sellest, kuidas me tegelikult naist ja tema käitumist näeme, tajume ja tõlgendame. Mis on meeste suurimad hirmud ja salasoovid? Mis suurimad rõõmud ja fantaasiad? Seda kõike käsitleme läbi eluliste näidete ja huumori. Selleks, et naiste-meeste teineteisemõistmise vahel ei laiutaks sügav kuristik, vaid et see oleks pigem väike kraavike, millest lihtne üle hüpata.
Olete lahkelt palutud sõna sekka ütlema! Muidugi on mõttevahetuses osalemine rangelt vabatahtlik. Kusjuures kõik jääb nende seinte vahele. Me ei salvesta ega lindista.
 

 

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Vestlusõhtu ''Mida mehed naistele ei räägi?'' P 6.12.2020 19:00 Pärimusmuusika ait, Viljandi 20.90
Hinnainfo
Pileti hind 20 €
 
Vanusepiirang 18+
 
Uksed avatakse kell 18:00
Kestus 2.5 h
Vaheaeg 20 min
 
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Lifelesson OÜ
L.Koidula 4 Kuressaare Saaremaa
info@lifelesoon.ee
reg.nr: 14232607
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Vestlusõhtu ''Mida mehed naistele ei räägi?'' Vestlusõhtu ''Mida mehed naistele ei räägi?'' Tartu, ERM, J. Hurda saal, A-sissepääs, Eesti 20.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!