Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Comedy Estonia: Jim Gaffigan - Secrets and Pies

R 22.11.2019 19:00
Näita kirjeldustPeida kirjeldus

Esimese asjana tahame kohe avaldada tänu, et olete soetanud endale pileti Jim Gaffigani etteastele, mis toimub Tallinnas.
Kahjuks peame teada andma, et meie eelnev asukoht U3 Vana Tallinnas sulges enda uksed, mis jättis meile probleemiks leida uus toimumiskoht üritusele.

Väga hea meelega anname teada, et enda uueks asukohaks saime värskelt renoveeritud Kultuurikeskuse Kaja, Mustamäel. Kaja on enda parimas vormis uus teatrisaal, mis sobib Jimile ideaalselt. Oleme väga tänulikud sellele võimalusele, kuna hetkel Tallinnas puuduvad sobivad kohad sellise ürituse korraldamiseks ning ilma Kajata oleksime tõsises hädas.
Uuel asukohal on 350 istekohta, mille tõttu teeme kahe show asemel ühe.
Piletid, mis olid ostetud nii 19:00 kui ka 21:30 etteastele U3-es kehtivad uuele üritusele, mis toimub 19:00 Kajas.
Mõningate tehniliste raskuste tõttu on kõik istekohad siiski nummerdamata ning inimestel on võimalik istuda kuhu soovivad, isegi kui tegemist on teatrisaaliga.
Kui ühel või teisel põhjusel pole Teil võimalik tulla uueks ajaks uude kohta, palun kontakteeruge Piletileviga ning Teil on võimalik enda raha tagasi küsida.

Aitäh kogu toetuse eest ning me oleme väga põnevil, et Jim on tulemas Eestisse ja oleme tõesti rahul, et leidsime väga hea lahenduse väga keerulisele asukoha probleemile.

 
Jim Gaffigan on neljakordselt Grammy auhinnale nomineeritud koomik, näitleja, kirjutaja, produtsent, kahekordne parima müügitulemustega autor New York Timesis.
Emmy võiduga pärjatud tipp-tuuri esineja ning multi-plaatinum-müügi tulemusega artist.
Ta on üle maailma tuntud enda eripärase huumorisoone poolest, mis suures osas keerleb tema eluliste tähelepanekute ümber.

Kinoekraanil on olnud paljud tema filmid, mille hulgas on ka teosed “Three Kings”, “Super Troopers 1 & 2” ja “Chappaquiddick”. 2019. aasta tõotab tulla Gaffigani menukaim aasta, kus planeeritud on väljastada uskumatu numbrina 10 filmi. Kolm nendest filmidest esilinastusid selle aasta Sundance festivalil, mis olid “Troop Zero” Viola Davisi ja Alison Janneyga, “Them That Follow” ning “Light from Light”. Paljud festivalil osalejad kroonisid Gaffigani “Sundance Kuningaks”.
 
Lisaks kahele kriitiliselt tunnustatud pool-autobiograafilisele hooajale seriaalis “The Jim Gaffigan Show”, mille ta kirjutas ning produtseeris enda naise Jeanniega ning laialdaselt populaarsetele stand-up komöödia erishowdele, on Gaffiganil olnud osa ka paljudes telekomöödiates ning draamades.
Alustades sarjadega “Portlandia”, “Bob’s Burgers” ja liikudes edasi HBO kultusliku jälgimisbaasiga hitini “Flight of the Concords” kuni dramaatiliste rollideni välja sarjas “Law & Order”.
 
*********************************************
JIM GAFFIGAN
SECRETS AND PIES
 
 
NB! Ühel õhtul toimub kaks etendust.
 
Varasema ürituse uksed avatakse: 18.30
Varasema ürituse algus: 19:00
 
Hilisema ürituse uksed avatakse: 21:00
Hilisema ürituse algus: 21:30
 
Üks etteaste kestab umbes 80 minutit ilma vahepausita.
Võimalik, et te mõtlete miks legendaarne Jim Gaffigan esineb nii väikeses asukohas.
Selle otsuse määrasid planeerimisnõuded - show pidi aset leidma just antud kuupäeval ning see oli ainus asukoht, mida oli võimalik tagada :)
 
*********************************************
 
Sündmused
Sündmusi ei leitud
Osta pilet Comedy Estonia: Jim Gaffigan - Secrets and Pies UusUusComedy Estonia: Jim Gaffigan - Secrets and Pies Kultuurikeskus Kaja, Tallinn, Eesti 25.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Sündmus on peatatud Comedy Estonia: Jim Gaffigan - Secrets and Pies - TOIMUMISKOHA MUUDATUS PeatatudPeatatudComedy Estonia: Jim Gaffigan - Secrets and Pies - TOIMUMISKOHA MUUDATUS U3 Kontsertklubi, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Sündmus on peatatud Comedy Estonia: Jim Gaffigan - Secrets and Pies PeatatudPeatatudComedy Estonia: Jim Gaffigan - Secrets and Pies U3 Kontsertklubi, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Laadimine...
Lae uuesti