logo
Ostukorv: 0
logo
Vali periood:
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

CATS

L 1.10.2022 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
39.90 - 89.90
Andrew Lloyd Webberi kuulus muusikal CATS tuleb Tallinnasse
 
Alates 27. septembrist 2022 etendub Alexela Kontserdimaja laval Andrew Lloyd Webberi rekordeid purustanud muusikal CATS. See on esimene kord, kui Eestis etendub West Endi originaallavastus, mis on köitnud publikut nii West Endis, Broadwayl kui ka mujal maailmas juba üle 40 aasta. Piletid muusikalile on tänasest müügil Piletilevis. 
 
T. S. Elioti luulekogul „Old Possum’s Book of Practical Cats“ ja Andrew Lloyd Webberi muusikal põhinev CATS on muusika, tantsu ja luule sädelev sulam.
 
CATS räägib ühest kassihõimust, keda kutsutakse Jellicle kassideks. Vaid ühel erilisel õhtul aastas kohtuvad kõik Jellicle’i kassid Jellicle Ballil, kus nende elukogenud ja heatahtlik juht Vana Deuteronoomia teeb valiku ning teatab, kellel neist on taevalik võimalus sündida täiesti uueks Jellicle eluks. 
 
CATS on West Endi ja Broadway ajaloo üks enimmängitud lavastusi, mis tähistas oma 40. juubelit 14. mail 2021. CATSi maailmaesietendus toimus 1981. aastal New Londoni teatris (praegu tuntud kui Gillian Lynne), kus ta on laval olnud rekordilised 21 aastat ning pea 9000 korda. Muusikal on võitnud nii Olivieri kui ka Evening Standard Awards parima muusikali tiitli. CATSi on mängitud enam kui 40 riigis, tõlgitud 15 keelde ning seda etendust on näinud üle 73 miljoni inimese üle maailma.
 
Live Nationi peapromootor Eva Palm on väga põnevil, et saab sellise mastaabiga lavastuse Eesti publikuni tuua: „meil on suur au ja väga hea meel esitleda esmakordselt Eestis etenduvat Londoni originaallavastust. Etendusi tuleb vaid nädala jagu!“
 
Andrew Lloyd Webberi loodud suurepärane muusikaline partituur sisaldab muuhulgas ka hittlaulu “Memory”, mida on salvestatud enam kui 150 artisti üle maailma. Teiste seas on laulule oma hääle andnud Barbra Streisand, Johnny Mathis, Liberace ja Barry Manilow. Ka Maarja-Liis Ilus on seda lugu esitanud.
 
„Ajatu muusika, suurejooneliste kostüümide ja suurepäraste nätitlejatega” (Daily Mirror), hingemattev koreograafia ja muidugi unustamatu “Memory” - CATS maagiline muusikal, mille sarnast ei ole.
 
Cameron Mackintoshi ja The Really Useful Theatre production of CATS produktsiooni esitlevad Live Nation ja David Ian for Crossroads Live.

 

 

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
CATS L 1.10.2022 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn 39.90 - 89.90
Hinnainfo

NB! Pileti nominaalhindadele lisatakse agenditasu 1,00 € -  2,40 €

18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab kontsert. Vaheaeg 30 minutit
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
21:37 Orienteeruv lõpp


ÜRITUSTE LISAINFO
• Vanusepiirangut ei ole
• Sündmus toimub inglise keeles
• Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
• Piletid müügil ka toimumise päeval Solaris Keskuse Piletilevi kassas
• Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
• I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire
•Tellige kohvilaud ette: https://kontserdimaja.ee/telli-ette/

Kõikide Alexela Kontserdimajas toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.

TÄHELEPANU ALEXELA KONTSERDIMAJA KÜLASTAJA!

Seoses Eesti Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud piirangutega ja sellekohase korralduse alusel, tuleb kõikidel Alexela Kontserdimaja külastajatel üritusele tulles esitada tõend kas vaktsineerimiskuuri läbimise või Covid-19 läbipõdemise kohta. Alates 01.11.2021 peavad COVID tõendit esitama ka 12–17-aastased (kaasa arvatud). Vaktsineerimiskuuri läbimise või haiguse läbipõdemise tõendi kõrval kehtib neile ka koroonaviiruse PCR või antigeen-RT testi negatiivse tulemuse tõend. PCR test peab olema tehtud mitte rohkem kui 72 tundi ning antigeen-RT test mitte rohkem kui 48 enne üritust ning test peab olema tehtud tervishoiuteenuse osutaja poolt. Lisaks aktsepteeritakse ka üldapteegis tehtud antigeeni kiirtesti tulemust. 18-aastastele ja vanematele kehtib jätkuvalt vaid vaktsineerimise või läbipõdemise tõend. Alates 01.11.21 kehtib COVID tõend ainult koos isikut tõendava dokumendiga. Alates 29.10.2021 laieneb maskikandmise kohustus siseruumides kõikidele üritustele. Maskikohustus rakendub kõigile, kes on vähemalt 12-aastased.

Vastavate tõendite puudumisel ei ole külastajal lubatud kultuurisündmusel osaleda.

Uksed avatakse 1,5 tundi enne ürituse algust ning palume tulla varem ning saabumisel valmis panna Covid-19 tõend koos isikut tõendava dokumendi ja ürituse pääsmega. Palume Teid turvalisuse eesmärgil kanda maski kogu ürituse jooksul.

Toimumiskoht
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Staapli 4-33 Tallinn 10415 Harju
+372 615 0051/ livenation@fbi.ee
reg.nr: 10676276
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet CATS CATS Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 39.90 - 99.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet CATS CATS Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 39.90 - 99.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet CATS CATS Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 39.90 - 99.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet CATS CATS Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 39.90 - 89.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet CATS CATS Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 39.90 - 99.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!