Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Gen Z - otsides ilu

K 19.9.2018 19:00 - R 21.9.2018 21:00
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Hea klient!

Tehnilistel põhjustel jääb ära Vaba Lava lavastus „Gen-Z“.

Piletid ostetakse tagasi või vahetatakse teiste Vaba Lava kuraatorprogrammi etenduste vastu kuni 28.09.

Palun andke teada enda, kas soovite piletivahetust või tagasiostu, kirjutades tagasiost@piletilevi.ee. Kirjas märkige ka tellimusenumber.

Korraldaja vabandab ebamugavuste pärast!
Lavastaja: Salvatore Calcagno (Belgia/Itaalia)

Vabal Laval etenduv Salvatore Calcagno ja tema meeskonna lavastus on osa suuremast projektist „GEN Z – otsides ilu“, mis viiakse läbi erinevates Euroopa linnades (Mons, Brüssel, La Louvière, Belgrad, Tallinn, Luxemburg, Pariis, Madriid ja Barcelona). Hetkel kirjutatakse palju Y generatsioonist, kuid selle projekti eesmärgiks on uurida, millised hoiakud ja väärtushinnagud on uuel eurooplaste põlvkonnal, kes on sündinud peale 1995. aastat. Kõigis eelpool nimetatud linnades viiakse kohalike noortega läbi töötoad; salvestuste ja intervjuude põhjal koorub loodetavasti aus üldistus, kus püütakse hoiduda stereotüüpidest ja eelarvamustest.

Lavastusele eelnes 2017. aasta augustis kohalike teismelistega läbiviidav töötuba, mille tulemusi saab näha 2018. aastal sügisel. Kogu tööprotsess teismelistega erinevates Euroopa linnades kulmineerus lavastusega Brüsselis.

Lavastuses löövad lisaks noortele kaasa ka professionaalsed näitlejad. Salvatore Calcagnot ja tema loomingulist meeskonda huvitab eelkõige, kui privaatsed on tegelikult isiklikud andmed big data ajastul. Milline on see hüpervõrgustunud noorte olemus, kui nad nõustuvad end laval avama ja kas see, mida me kuuleme, võib meid üllatada? Mida sisaldab 21. sajandi teise kümnendi Pandora laegas kui me üritame selle kaant kergitada? Lavastusega kaasnevad ka erinevad konteksti laiendavad üritused nagu näiteks vestlused, diskussioonid ning fotonäitus.

Salvatore Calcagno on noor ja lootustandev belgia teatrilavastaja, kes on lõpetanud Belgia Riikiku Etenduskunstide Kõrgkooli (INSAS) olles Armel Rousseli õpilane. Tema esimene lavastus La Vecchia Vacca etendus alles 2013. aastal, kuid juba praegu võib Calcagno puhul rääkida isikupärasest lavastajakäekirjast. 2017/2018 oli Calcagno residentuuris Brüsseli teatris Théâtre Les Tanneurs.
Sündmused
Sündmusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti