Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Julm mõrvar Hasse Karlsson..

L 7.12.2019 19:00
16.80 - 21.00
Näita kirjeldustPeida kirjeldus

Karge ja kaemuslik tagasivaade ühte keerulisse lapsepõlve.

JULM MÕRVAR HASSE KARLSSON PALJASTAB TÕE NAISE KOHTA, KES KÜLMUS SURNUKS RAUDTEESILLAL
Draama

Autor Henning Mankell
Tõlkija Kadri Papp
Lavastaja Tanel Jonas
Kunstnik Kristjan Suits

Osades Maria Annus, Külliki Saldre, Liisa Pulk, Karol Kuntsel, Priit Strandberg


Nooremas keskeas mees sõidab Rootsi kolkakülla, et näha viimast korda oma surmahaiget ema. Liinibussi rike paiskab mehe keset öist arktilist metsa, silmitsi oma mälestuste, hirmude ja kahtlustega. Elustub 1948. aasta, mil toona 13-aastase poisi elu muutub uue klassivenna ilmumisega pöördumatult. Psühholoogiline isikudraama võtab vaatluse alla lapsepõlves tehtud tegude ja valikute motiivid, samuti nende järelkajad hilisemas elus. Elus on keerulisi hingelisi umbsõlmi, mille lahti harutamisel ei saa loota ka eriliselt vilunud meisterdetektiivi abile.

Põhjamaade krimikirjanduse austajatele pole usutavasti komissar Kurt Wallanderi lugude autorit Henning Mankelli (1948-2015) vaja pikalt tutvustada. Ühe osa rootsi detektiivkirjanduse grand old man´i loomingulisest pärandist moodustavad ka mitukümmend näidendit, millest üks jõuab nüüd ka Eesti lavale. Nagu ka pealkirjast aimata, on seegi kord oodata fataalse lõpuga kuriteojuhtumit. Ent see pole lihtsalt meelt lahutav ootamatu puändiga mõrvamüsteerium, vaid karge ja kaemuslik tagasivaade ühte keerulisse lapsepõlve.

Esietendus 19. jaanuaril 2019 Sadamateatris.

7. detsembril 2019 - viimast korda!


Sadamateatris on nummerdamata kohad. 
Sooduspilet pensionäridele, õpilastele, ISIC- ja ITIC-kaardi omanikele. 
Soodustust tõendav dokument peab olema etendusel kaasas. 
Pileteid ei osteta tagasi ega vahetata ümber.

Head vaatajad
Sadamateater on väga eriline teatrimaja - sageli on etenduse käigus kasutusel terve hoone ning kõik saali sissepääsud, mistõttu etenduse ajal etendusse sekkumata, näitlejaid ning teisi külastajaid segamata saali ei pääse. Et Vanemuise teater peab oma publikust lugu, algavad etendused täpselt piletil näidatud ajal ning hilinenud külastajad kahjuks sel õhtul etendusest osa ei saa. Samuti ei kompenseeri teater hilinemise tõttu kasutamata jäänud pileteid. Soovitame varuda piisavalt aega teatrisse tulekuks, piletikontrolliks ja istekoha leidmiseks ning soovime teile teatrielamust! 
Teater Vanemuine

 

Sündmuse koduleht: https://www.vanemuine.ee/repertuaar/julm-morvar-hasse-karlsson-paljastab-toe-naise-kohta-kes-kulmus-surnuks-raudteesillal/

Sündmused
Sündmusi ei leitud
Osta pilet Julm mõrvar Hasse Karlsson.. Julm mõrvar Hasse Karlsson.. Tartu Sadamateater, Soola 5b, Tartu, Eesti 16.80 - 21.00
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Laadimine...
Lae uuesti