Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Ari Matti Mustonen: ''Savage''

N 15.3.2018 20:00 - P 29.4.2018 23:59
8.00 - 15.00
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
ARI MATTI MUSTONEN
Soolotund: “SAVAGE”

Soojendab: Mikael Meema

Comedy Estonia töötab koguaeg selle kallal, et meie oma Standup skenet aretada ja seoses sellega esitleme uhkusega ARI MATTI MUSTONENi oma sooloshowd!

Ari Matti on küll Soome nimega, kuid vägagi Eesti oma jope. Laval on tal piisavalt energiat, et tõenäoliselt mõni väikelinn ära toita. Laval tuleb teemaks Ida-Euroopa loogika, meie kasvatus ning muidugi kuidas Ari Matti reisides üritab normaalsetele lääne inimestele meie vaatevinkleid seletada.

Muidugi räägime ka seksist. See on siiski ju standup.

Oma stand up karjääri jooksul on ta laval olnud nii Austraalia suurimates komöödiaklubides, Tai maa-alustes baarides kui ka Ida-Euroopa lossides. Ari Matti kasvas üles Eestis, kuid veetis ka mitu aastat elades Poolas-Soomes-Austraalias. Noorena armastas ta tähelepanu, mis muidugi tõi ka parajalt probleeme.
Tunde ja aastaid veetis Ari Matti treeningsaalides ning maadeldes higiste meestega turniiridel, visooniks oli saada elukutseliseks MMA võitlejaks.

Üks vihmane kolmapäev viis Ari Matti õde ta ühte väiksesse baari Tallinna vanalinnas, kus parajalt tehti eesti esimesi standup õhtuid, mehed seisid euroalustel, mikker käes ja rääkisid poliitikast ja seksist ilma tsensuurita, jälgides mitte ühtegi "reeglit", et mis on "tabu". Juttudes tekkis pause ainult, et kuulda ruumi sooje naeruplahvatusi. Suht seal ja kohe sai Ari Mattile selgeks, et jalaga näkku saamine võib-olla polegi tema kutsumus.

Peale seda viskas ta poksikindad nurka ning kolis Austraaliasse. Millele järgnes mitu tuuri nii Austraalias kui ka Aasias. Jõudes Eesti mandrile tagasi 2015 on ta kohalikus komöödia skenes korraliku tolmu üles keerutanud, temast tehti ka lugu Pealtnägijas, kuna ta valiti Eestit esindama Laugh Factory ülemaailmsel võistlusel.

Koomikute seas on ta soojendussette teinud sellistele nimedele nagu Glenn Wool, Alfie Brown, Gina Yashere, William Childress, Jim Brewsky ja ka meie oma Sander Õigus. Ari Matti ise ütleb selle show kohta, et siit tuleb tund aega kõige paremat standupi materjali, mis tal möödunud aastatega kogunenud on... Aus, räpane ja muidugi faking naljakas.
Sündmused