Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Comedy Estonia presents: English Comedy Night ft Sarah Callaghan (UK)

K 16.5.2018 20:00 - N 17.5.2018 23:59
6.50 - 10.00
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Comedy Estonia toob jätkuvalt teieni suurepäraseid, spetsiaalselt välja valitud, rahvusvahelisi stand-up artiste. Maikuus, kui ilmad muutuvad soojemaks, toome teieni Sarah Callaghan’i oma uue tuuriga “The Ballad of Sarah Callaghan”.

SARAH CALLAGHAN (UK) - THE BALLAD OF SARAH CALLAGHAN

Auhinnatud koomik Sarah Callaghan, kellel olid just äsja väga edukad tuurid Austraalias ning Uus-Meremaal, toob teieni komöödia ning luule segu jõukudest, massi sobitumisest ning tundest, et oled välja jäetud. Kõigil tundub olevat oma bande – kaaslased, perekond, poliitikud, terroristid. Kus on tema oma?

Sarah on justkui sündinud lavale. Ta pakub võidukalt kiiret rõõmu läbi imalate sõnamängude, ning laseb lugudel, mida ta räägib, ennast kaasa haarata. Ta mängib publikuga lavalt, pakkudes just paraja koguse kiusamist ja pilkamist. Kõigest huulde hammustamine suudab väljendada tema lustlikku põlgust  ühiskonna liikmete vastu.

Tema minevik on andnud talle just õige teravmeelsuse, et toetada tema jutustiili: vajadusel julmalt otsekohene, kuid samal ajal võluv. Tema materjali iga millimeter on poleeritud ideaalseks.

“Järsk ja naljakas… Ei ole kellekski teiseks kehastumist ega labast võltsisikut, vaid üks noor daam, kes teeb tund aega nalja. Kurat, stand-up skeene vajab selliseid rohkem.” ★★★★ The Music, Austraalia

"Äärmiselt muljetavaldav ja üsna uimastav"
★★★★ Scotsman

“Ta on justkui selleks sündinudki.”
★★★★ Chortle

Jälgi Sarah’t ka Twitteris:  https://twitter.com/sarahecallaghan

*******************************************
Sarah Callaghan oma show’ga  “The Ballad of Sarah Callaghan”

Avavad Comedy Estonia koomikud

Õhtujuht: Louis Zezeran*******************************************
Sündmused