Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Igudesman & Joo - And now Mozart

N 21.2.2019 19:00 - R 22.2.2019 20:40
23.90 - 70.40
Näita kirjeldustPeida kirjeldus

IGUDESMAN & JOO - "And now Mozart”

Maailmakuulsad muusikalised koomikud ja Youtube'i sensatsioonid Igudesman & Joo tulevad oma uue show'ga Eestisse.
Koomikud, kes põimivad enda unikaalses show's stand-up comedy, klassikalise muusika ja popmuusika saabuvad Eestisse juba kolmandat korda, kuid selle show'ga varem siinmail käidud pole, seega tasub vaatama ja naerma tulla nii uutel kui vanadel muusika- ja naljasõpradel. Sajad miljonid Youtube'i vaatajad ja publik pungil täis showmaailma suurimatel kontserdilavadel ei eksi, see on Väga Naljakas meelelahutus suure algustähega.

See unikaalne komöödiat ja muusikat ühendav show on tuuritanud pea kõigis maailma suuremates kontsertsaalides ja koostööd on tehtud ka parimate orkestritega nagu New Yorki filharmoonikud, Viini Sümfoonikud jt suurimad orkestrid. Nende loomingu väljaandjaks on Universal Edition. Igudesman & Joo muusikat on kasutatud paljudes tuntud filmides ning seda mängitakse kõikjal maailmas.

Igudesman & Joo duo nimi tuleb kahe virtuoosse muusiku ja koomiku, Alexey Igudesmani (viiul) ja Hyung-ki Joo (klaver), nimedest.
Aleksey ja Hyung-ki viimase aja koostöö on viinud neid kokku korduvalt parima filmimuusika Oscaritega pärjatud Hans Zimmeriga, kuid ka näiteks näitlejate John Malkovichi ja Roger Moore'iga. Muusikalise poole pealt näiteks Billy Joeli, kuid ka klassikalise maailma superstaaride nagu Emanuel Ax'i, Joshua Belli, Gidon Kremeri ja Viktoria Mullovaga jne.

Tule ja naudi suurepärast ning maitsekat huumorit ja head muusikat sellel ainulaadsel õhtul koos Igudesmani & Joo-ga.

NB! Naerukrambid ei ole välistatud.

https://www.youtube.com/watch?v=Ov_qBR79e08
http://www.youtube.com/user/igudesmanandjoo


Lisainfo: www.kontserdiklubi.ee

Sündmused