logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Simon Brodkin ''Screwed Up''

Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Peaasi.ee, Kinoteater ja Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 esitlevad: Simon Brodkin “Screwed Up”.
  
Simon Brodkin on hinnatud UK koomik, kes teinud nime nii stand up koomikuna kui ka komöödiasarjades esinedes. Ta on läbiaegade vaadatuim Briti koomik TikTokis. Oma uues shows “Screwed Up” kritiseerib Simon kuulsuseid, sotsiaalmeediat, politseid, Putinit, Prince Andrew’d ja Jeesust. Selles pöörases etenduses ei jää miski pilkamata, ka mitte tema enda vaimne tervis, perekond, tema viis arreteerimist ja kuidas ta avastas end ükskord põrandaaluselt seksipeolt.
Daily Telegraph on Simon Brodkini nimetanud maailma kõige kuulsamaks räuskajaks. Tema uusim etendus Screwed Up müüdi eelmise aasta Edinburgh’i Fringe suvefestivalil välja. The Times’i Dominic Maxwell väitis, et „mitte ükski etendus pole mind rohkem naerma ajanud kui see…“.
“IMELINE TALENT”
The Times
 
“POLE OLEMAS PAREMAT KOOMIKUT”
The Independent
 
Britain’s Greatest Hoaxer (Suurbritannia Suurim Vembumees) sarja staarina on Simon olnud mitu korda oma vempudega ülemaailmselt uudiste esinumbriks. Näiteks andis ta peaminister Theresa Mayle Konservatiivse Erakonna konverentsil kõne ajal P45 käsirelva, kallas põlu all FIFA presidendi Sepp Blatteri üle paberrahaga ning piiras Donald Trumpi tema golfiraja avamisel ümber 60 haakristi kujutava golfipalliga.
Teda tuntakse ka kui meest, kes kinnitas Sir Philip Greeni superjahi külge 8-meetrise märgi ning meest, kes läks Britain’s Got Talent talendijahi saatesse ultra-konservatiivse juudist räppari Steven Goldblattina, pettes sealjuures ära kõik kohtunikud ning võites nende poolehoiu. Britain’s Greatest Hoaxer valiti Monte Carlo TV festivali Golden Nymph Awards’i 2018 aasta parimate dokumentaalide hulka.
Ühe vembu jooksul suutis Simon pääseda räppar Kanye Westiga lavale kui too esines Glastonbury festivalil kuulsal püramiidlaval. Ta räppis koos temaga 200,000 inimese ees mängumikrofoniga, mille ta ostis kodusisustuspoest.
Simon on esinenud ka esiliiga jalgpalluri Jason Bentina, kellena ta suutis saada Manchester City meeskonna soojendusele ning kellena ta läks koos Inglismaa koondisega Brasiilia maailmakarika lennukile.
 
Simon Brodkini stand up show “Screwed Up” juhatab sisse Kinoteatri eestvedaja, näitleja, lavasta ja koomik Henrik Kalmet.
 
Juhime tähelepanu, et üritus on inglise keeles ning sobilik vanusele 12+.
 
Projekt „Peaasi ajab naerma!“ on osa Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammist. See projekt viiakse ellu koostöös Briti Nõukoguga Eestis sotsiaalse sidususe toetamiseks People To People Cultural Engagement programmi raames. Lisainfo Briti Nõukogu töö kohta Eestis: www.britishcouncil.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

Üritused

Üritusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti