Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Pikse pill

N 18.7.2019 19:30
19.50 - 23.50
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Mis juhtub siis, kui meie, 21. sajandi täiskasvanud, iroonilised inimesed, kohtume oma esivanematega, kelle maailmapilt on hoopis teistsugune? Millest me nendega räägime? Kas ja kui palju saame üksteisest aru? Mis meid ühendab? Mida on muinasrahvas sellist, mida nutitelefoni ajastu inimene mõista ei suudagi?

Kõik dialoogid ja monoloogid lähtuvad Friedrich Reinhold Kreutzwaldi 1866.aastal kirja pandud „Eesti rahva ennemuistsetest juttudest”.

Näidendi autor ja lavastaja Damir Salimsjanov on pärit ning elab ja töötab Udmurtias. Tema sõnul pakub näidend võimalust vaadata, kuulata ja näha meid kõrvalt, mis ühtlasi annab kogu loole üldinimliku ja üleilmse mõõtme.

Lavastaja Damir Salimsjanovi eelmise aasta lavastus “Praegu pole aeg armastamiseks” kandideerib 2018. aasta Eesti teatri aastaauhinnale kokku neljas kategoorias- parim lavastaja, parim meespeaosa, parim naispeaosa ja parim naiskõrvalosatäitja.

Lavastaja: Damir Salimsjanov (Udmurtia)
Kunstnik: Irina Babitševa

Näitlejad: Riina Maidre, Mirtel Pohla, Steffi Pähn, Jarmo Reha, Karl Andreas Kalmet, Veiko Tubin, Ott Raidmets  (Pärnu Endla).

Esietendus 19. juuli 2018 Jäneda Pullitallis

Etenduse pikkus umbes 2 tundi ja 20 minutit, üks vaheaeg. Lavastus on soovitatav alates 8. eluaastast.
Sündmused
Sündmusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti