Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

CHIPPENDALES

N 24.5.2018 19:00 - R 25.5.2018 21:30
25.50 - 89.50
Näita kirjeldustPeida kirjeldus

Nad on tagasi! “Chippendales 2018: About Last Night Tour”

Taaskord on põhjust rõõmustada kõikidel Eestimaa naistel, sest kaksteist hurmurit Ameerika meelelahutusmekast Las Vegasest saabuvad Tallinna maailmaturnee “Chippendales 2018: About Last Night Tour” raames.

Maailmakuulus vererõhku tõstev showtrupp, mida käib igal aastal vaatamas ligi 2 miljonit inimest ja mis on õitsenud ja naisi hullutanud juba 36 aastat ning see on mõeldud eranditult ainult naistele — mehi saali ei lubata.

Oodatud on kõik daamid, kes vajavad meeliergutavat ajaviidet, sest tempokas ja teatraalses shows osaleb 12 täiuslikku tantsijat. Saab nautida kaunite lihaseliste kehade jalustrabavat seksuaalsust ja sensuaalsust, liigutuste plastilisust ning graatsilisust, mis paelub ja avaldab muljet kõikidele naistele, olenemata vanusest ja maitsest.

Chippendales´i nimetatakse juba aastaid maailma kõikide daamide lemmikuks ja miljonid naised kogu maailmas, kes Chippendales´i näinud ei saa eksida! Trupi etendused ei ole lihtsalt meeste striptiis, vaid Broadway traditsioonidel põhinev teatraalne muusikaetendus tantsu- ja vokaalnumbritega, mis on ühendatud kõrgetasemelise režissööritööga.

Kiirusta sest Chippendales´i etendused on alati ette väljamüüdud kõikjal maailmas.

Tähelepanu! Programm on mõeldud vaid täisealistele (18+)

Piletid on müügil Piletilevis.
http://www.chippendales.com

Sündmused