Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

CHIPPENDALES. Lisashow!

R 25.5.2018 19:00
Vene Teater, Tallinn
35.50 - 89.50
Chippendales Tallinnas, otse Las Vegasest
2018. aasta maailmaturnee uus show „About last night“


25. mail toimub Vene Teatris maailma ihaldatuima showtrupi Chippendales erakordne lisaetendus, mis paneb sadade naiste südamed põksuma – 2018. aasta maailmaturnee uus show „About last night“.

Chippendales teab kõige paremini, mida naised tahavad ning seda, kuidas neist igaühte üllatada ja käima tõmmata, panna pead kaotama ja iga laval toimuvat seksuaalset liigutust kogema. Nad teevad kõik selleks, et iga naine tunneks koju minnes rõõmu ja rahuldust suurepäraselt veedetud õhtust.

„Soovime, et Chippendalesi show'l sukelduksid daamid kõige julgema fantaasia maailma ja tunneksid end vabalt,“ räägivad Chippendalesi esindajad.

Chippendalesi etendus pole lihtsalt musklis meeste riidest lahti võtmine rütmilise muusika saatel, vaid unustamatu, erootilise energiaga täidetud show, mis teeb naiste kõige salajasemad fantaasiad tegelikkuseks. See on erutava tundlikkuse ja brutaalse ohjeldamatu seksuaalsuse, interaktiivsete elementide ja laitmatu koreograafia ideaalne tasakaal suurepäraste meeste esituses.

Chippendales on kaasaegse popkultuuri fenomen ja naistele suunatud meelelahutustööstuse kõige tuntum kaubamärk. Chippendalesi showd külastab igal aastal 2 miljonit inimest ja neid on pildistatud enam kui 70 miljonit korda. Etenduste jaoks on nad läbi sõitnud peaaegu 7 miljonit miili, puruks rebinud 1,2 miljonit särki ja kasutanud 56 000 kikilipsu. Chippendalesi etendusi on külastanud umbes 100 miljonit naist. Kui paljud neist on sõust vaimustuses? Usume, et kõik!

Armsad daamid, lükake kõik oma tegemised edasi, et olla 25. mail Vene Teatris toimuval Chippendalesi showl!
Sissepääs alates vanusest 18 aastat
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
CHIPPENDALES. Lisashow! R 25.5.2018 19:00 Vene Teater, Tallinn 35.50 - 89.50
Hinnainfo
18:00 Avatakse uksed
19:00 Algab üritus. Vaheaeg 30 minutit
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
21:30 Orienteeruv lõpp

Vanusepiirang 18+
Kehtiv pilet peab olema igal külastajal
Hilinejaid saali ei lubata!
Pildistamine ja filmimine ei ole lubatud
Toimumiskoht
Vabaduse Väljak 5 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
MAK Entertainment SIA
Pernavals iela 12-2 Riia LV-1012 Läti
makconcert@gmail.com