Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Tantsuteater Gžel - Maailma rahvaste tantsud / Театр танца Гжель - Танцы народов мира

K 20.2.2019 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
11.40 - 26.40
Tallinn kutsub:
Tantsuteater Gžel taas Tallinnas kavaga “Maailma rahvaste tantsud”Unikaalse Moskva tantsuteatri Gžel repertuaari kuuluvad nii folk, ballett kui showtants. Võrdväärselt tantsuga on olulised ka tantsijate kostüümid, mille abil antakse edasi erinevate rahvuste käsitööalast vaimsust, fantaasiat ja käsitöömeistrite kaasasündinud ilutunnetust.

Tantsuteater loodi 1988. aastal, kui tähistati vene rahvakunsti ühe kuulsaima ja tuntuima sini-valge keraamikastiili gželi 650. aastapäeva. Selle stiili järgi sai tantsuteater ka oma nime. Teater arendab vene rahvatantsu traditsioone ja teiste rahvaste koreograafiat, interpreteerides seda kõike kaasaegses võtmes. Laia loomingulise ampluaaga balletiartistid võluvad oma nooruse, eredate emotsioonide, siiruse ja väljendusvahendite rikkuse poolest.

Tallinna kontserdi jaoks luuakse maailma rahvaste tantsudest spetsiaalne programm, kust ei puudu ka kõige kuulsamad slaavi ja vene tantsud, samuti saab näha showtantse. Laval on 55 tantsuteatri Gžel tantsijat.

Moskva riiklik akadeemiline tantsuteater Gžel koos Igor Moissejevi ansambli ja tantsuansambliga Berjozka kuuluvad Venemaa kolme kõige tuntuma tantsubrändi hulka, mis on ka piiri taga alati oodatud. Teatril on oma koreograafiakool, mille lõpetanud tantsivad terves maailmas. Teatri repertuaar on eranditult mitmekülgne. See unikaalne tantsukollektiiv koondab oma loomingusse folgi, balleti ja music-hall'i. Tantsijate meisterlikkust toetab kõrgetasemeline lavastuskunst – suurepäraselt õmmeldud kostüümid on juba ise tõelised kunstiteosed.

Teater Gžel on külastanud enam kui 60 riiki – Austriat ja USA-d, Saksamaad ja Brasiiliat, Itaaliat ja Jaapanit, Hiinat ja Kuubat, Mehhikot ja Taid – igal pool on nende esinemine vaimustusega vastu võetud.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Tantsuteater Gžel - Maailma rahvaste tantsud / Театр танца Гжель - Танцы народов мира K 20.2.2019 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn 11.40 - 26.40
Hinnainfo
18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab kontsert. Vaheaeg 30 minutit
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
21:10 Orienteeruv lõpp


ÜRITUSTE LISAINFO
• Vanusepiirangut ei ole.
• Sündmus toimub vene keeles.
• Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud.
• Piletid müügil ka toimumise päeval Solaris Keskuse Piletilevi kassas.
• Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
• I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire.

Kõikidele Alexela Kontserdimajas toimuvate ürituste piletihindadele lisandub teenustasu 0.90€ / pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.
Toimumiskoht
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Tallinna Kultuuriamet
Vabaduse väljak 10 a Tallinn Harjumaa
+372 6457170
kultuur@tallinnlv.ee
Samas toimumiskohas