logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Teater KELMi lavastus ''Küünik''

P 19.2.2023 19:30 - E 20.2.2023 23:59
18.20 - 23.20
Näita kirjeldustPeida kirjeldus

KÜÜNIK

Autor: Karl Koppelmaa
Lavastaja: Karl Koppelmaa
Esinejad: Lauri Saatpalu, Karin Rask, Triinu Meriste, Markus Habakukk
Kunstnik: Johannes Valdma
Valguskunstnik: Martin Koldits
Videokunstnik: Mihkel Matkevicius

Kaasprodutsent: Kanuti Gildi SAAL

Esietendus: 25.01.2023

Lavastus on eesti keeles
Lavastuses esineb vilkuvaid valguseid ja valjusid helisid

Lavastuse tegevustik toimub Ukraina sõja järgsetel aastatel, lähitulevikus. Konkreetselt Eestis, kus suurem osa loo tegevusest ka aset leiab, on ühiskondlik lõhenemine või lausa killustumine süvenenud enneolematu tasemeni.

Satiiriline teos valgustab absoluutse jälgimisühiskonna panikööride, väärteabevastaste, faktikontrolöride, idealistlike sisumodereerijate, paranoiliste vandenõuteoreetikute ning heausklike, kuid naiivsete inimeste orienteerumis- ja koordineerimisraskusi tõejärgses, killustunud ja atomiseerunud maailmas.

Teater KELM on väike indie-teater, mis tegutseb aastast 2016. Esimesed lavastused toodi välja Kultuuriklubis KELM, mille sulgemise järel leiti mängusaal Kanuti Gildi SAALi näol.

Karl Koppelmaa on lavastaja, näitekirjanik ja Teater KELMi kunstiline juht. Koppelmaa on lavastanud teatrites üle Eesti, enamasti omaenda näidendeid. Tema näidendid on pälvinud tunnustust ning neid on lavastatud nii Eestis kui välismaal.

Üritused

Üritusi ei leitud
Osta pilet Teater KELMi lavastus ''Küünik'' Teater KELMi lavastus ''Küünik'' Kanuti Gildi SAAL, Tallinn, Eesti 18.20 - 23.20
Osta pilet Teater KELMi lavastus ''Küünik'' Teater KELMi lavastus ''Küünik'' Kanuti Gildi SAAL, Tallinn, Eesti 18.20 - 23.20
Laadimine...
Lae uuesti
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti