Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Kuu aega maal. Sagadi mõis / Месяц в деревне / A month in the country

L 15.6.2019 19:00 - P 16.6.2019 23:59
16.50 - 35.50
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Suvelavastus

Kuu aega maal
Ivan Turgenev
12+


Romantiline melodraama
Lavastaja Filipp Loss

Vene kirjandusklassiku Ivan Turgenevi melodraama sobib parimal viisil just suvisesse mõisaparki. Loo keskmes on noor mõisaproua Natalja Petrovna (Ksenja Agarkova), kes eneselegi ootamatult hakkab igatsema midagi uut ja erilist. Midagi romantilist, mille järele tekib igatsus just suvel. Sellest erilisest tundest jääb puudu tema idüllilähedases rahulikus elus koos mõisaomanikust väärika abikaasaga (Aleksandr Ivaškevitš) ning lähedase sõbraga (Dmitri Kosjakov), kes on aastaid tema kõrval abivalmit toeks olnud. 

Intriigi keskmesse satub noor tudeng Aleksei Beljajev (Karl-Robert Saaremäe), kes ise ei ole ootamatust romantilisest olukorrast üldse huvitatud ning kes on sunnitud ümber mõtestama oma moraalsed tõekspidamised, vaated elule ja suhtumise naistesse... Noort Verakest mängib algaja näitlejanna Jekaterina Burdjugova.

Etendust mängitakse sünkroontõlkega eesti ja inglise keelde.
Piletit ostes pöörake palun tähelepanu – sünkroontõlge inglise keelde on vaid valitud etendustel.

Hinnad
- pileti täishind - 22 eurot
- sooduspileti hind (pensionärid, lapsed, tudengid, puuetega inimesed) - 16 eurot
- pileti hind koos bussipiletiga (teater-Sagadi mõis-teater) - 35 eurot
- sooduspileti hind koos bussipiletiga (teater-Sagadi mõis-teater) - 29 eurot

Autoga teatrisse tulijad saavad Tallinnast Sagadisse sõita mööda Tallinn-Narva maanteed (Sagadi küla, Haljala vald, Lääne-Viru maakond).
NB! Buss väljub Vene Teatri eest kell 17.00 ja Sagadi mõisa juurest kell 22.30. Tagasiteel on peatus ka Lasnamäel Laagna teel.
 

Suvelavastus “Kuu aega maal“ Sagadi mõisas 6.-16. juunini.

Tulles vastu vaatajate soovile pakub Vene Teater 6. ja 14. juuni etendustel ka sünkroontõlget inglise keelde. 

Oma soovist kasutada ingliskeelset sünkroontõlget palume eelnevalt teada anda teatri kassasse.

****
Romantilises Sagadi mõisapargis toimuv etendus pakub ainukordset võimalust nautida klassikat oma ajaloolises atmosfääris. Kõigile teatrikülastajatele on avatud imetlemiseks Sagadi mõisa härrastemaja oma ajastutruu mööbli ja interjööriga. Rikkaliku menüüga välikohvikute allee kutsub nautima nii etendusele ajastuomaseid sööke-jooke kui tänapäevaseid hõrgutisi.
 
Lisaks pakub Sagadi mõis romantilist teatripaketti kahele hinnaga 165 eurot. Pakett sisaldab ööbimist Sagadi mõisa hotellis koos rikkaliku hommikusöögiga, etenduse-eelset kolmekäigulist õhtusööki restoranis ning teatripileteidPaketi kohta käiv lisainfo ja broneerimine telefonil  +372 676 7888 või sagadi@rmk.ee

 
Sündmused
Sündmusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti