Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Madu-naine / Zenshina-zmeja / Женщина-змея

L 14.4.2018 18:00
8.20 - 18.50
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Carlo Gozzi
Madu-naine

Alla 12 a. mittesoovitatav
Etenduse kestus: 2 h 50 min (üks vaheaeg)

Carlo Gozzi kuulsa fiaba – tragikoomilise muinasjutu, kus commedia dell’arte tavapärased maskid on ühendatud peategelaste üleva stiiliga, kus improvisatsioon ei ole vastuolus sündmuste ülesehitusega, kus vaba fraas läheb üle väljendusrikkaks blankvärsiks – toob meie teatris lavale tuntud itaalia teatrilavastaja Alessio Bergamo. Alessio Bergamo on väga tihedalt seotud Vene teatritega, kus ta on teinud mitmeid lavastusi; ta on ka tõlkinud Anatoli Vassiljevi teoseid itaalia keelde.

Lavastusprotsessis osaleb ka Massimiliano Cutrera – näitleja, lavastaja, vehklemisõpetaja, aga mis meie jaoks on kõige tähtsam, üks parimaid spetsialiste ja pedagooge, kes on võimeline näitama commedia dell’arte tõelisi võtteid ja neid meile õpetama.

Kohtumine suure teatrireformaatori Carlo Gozziga on loomingulisele kollektiivile, näitlejale ja publikule alati pidu. Loomulikult teavad kõik tema „Armastust kolme apelsini vastu“ (tuletagem meelde ka sellest fiaba’st inspireeritud Prokofjevi ooperit), „Turandot’d“ (millest on saanud Vahtangovi teatri visiitkaart), aga sama tore on naerda ja nutta „Madu-naise“ etendusel seda enam, et lavastus näitab publikule, kuidas mõistetakse ja tõlgendatakse Gozzit tema kodumaal. Carlo Gozzit lavastatakse terves maailmas juba kolmandat aastasada ja tema aegumatuid muinasjutte võetaks igal pool vaimustusega vastu.

Lavastaja Alessio Bergamo
Kunstnik Irina Dolgova
Valguskunstnik Anton Andrejuk
Inspitsient Larissa Tšerkassova

Lavastuses osalevad:
Vladimir Antipp
Aleksandr Žilenko
Alina Karmazina
Jekaterina Kordas
Tatjana Kosmõnina
Dmitriii Kosjakov
Marina Malova
Viktor Marvin
Natalja Murina
Aleksandr Okunev
Maria Pavlova


Esietendus 3. septembril 2016
Sündmused