logo
Ostukorv: 0
logo
Vali periood:
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Muusikalise Komöödia Teater - 'Miljonitüdruk' / Театр Музыкальной комедии - Девчонка на миллион / Teatr Muzõkalnoi komedii - Devtsjonka na million / EESTIKEELSETE SUBTIITRITEGA

P 10.10.2021 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Hea klient!
 
Etendus Miljonitüdruk (Muusikalise Komöödia Teater, Peterburi), mis pidi toimuma 18.10.2020, siis lükati edasi 10.10.2021, jääb ära. Pileteid saab tagastada või vahetada mis tahes muu festivali etenduse vastu.

Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunkt, alates 21.05.2021 kuni 10.10.2021. 
 
PDF-piletite vahetamise või tagasiostu soovi korral palume ühendust võtta Piletilevi kontoriga ajavahemikul 21.05.2021 kuni 04.06.2021 aadressil tagasiost@piletilevi.ee.
Märkige kirjas ära tellimuse numbri ja lisage, kas soovite piletit vahetada või tagastada. Piletite vahetusel palun lisage ka soovitud sündmus.
 
Korraldaja vabandab tekitatud ebamugavuste pärast!
 
Lisaküsimuste tekkimisel palun võtke ühendust sündmuse korraldajaga
MTÜ ART-Fortius / fortius@fortius.ee 
 
 
Muusikalise Komöödia Teater, Peterburi
 
Maksim Leonidov
MILJONITÜDRUK
muusikal kahes vaatuses

Vladimir Valutski ja Viktor Viktorovi filmistsenaariumi „Tšukotka ülemus“ ainetel

Lavastaja: Andrei Noskov
Muusikaline juht, dirigent: Aleksei Nefedov
Peaosas: Maksim Leonidov

Muusikal vene keeles / Eestikeelsete subtiitritega

„Miljonitüdruk“ on populaarse 1966. aasta Nõukogude filmi „Tšukotka ülemus“ uusversioon. Kuigi nii film kui ka muusikal on komöödiad, soovisid uue oopuse loojad juurde ka lüürikat. Nii muutuski Tšukotka ülemus Aljoša Nastjaks, süžee aga ei kannatanud, muusikateatri mõttes hoopis võitis: ühest küljest on see piisavalt terav 1920. aastate Nõukogude noorte ideaalide paroodia, teisest küljest aga väikese piprateraga lüüriline lugu sellest, kuidas kahtlased väärtused hävinevad, tehes ruumi inimlikele suhetele. Vaatamata ilmselgele show’le on see soe ja kaugeltki mitte üheplaaniline lavastus.

ajaleht Sankt Peterburgskii Muzõkalnõi Vestnik

XXI sajandil on romantiline lugu usust helgesse tulevikku omandanud uued värvingud ning süžeekäigud. On kodusõja lõpp. Kaug-Ida on astunud VNFSV koosseisu. Uus võim alustas aktiivselt kaugemate territooriumide omastamist. Noor komnoor Nastja Glažkova pettub armastuses ning põgeneb Kaug-Põhja igikeltsale Nõukogude paradiisi ehitama. Ta tahab töötades ning askeldades kõik solvangud ja petmised unustada. Seistes korraga keset silmipimestavat talvemaastikku satub ta aga ootamatute intriigide ning uue armastusegi embusse.

Välismaiste ärimeeste karikatuursed kujud, humoristlikud portreed poolsaare põliselanikest, virmalised ja San Francisco pilvelõhkujate luksuslikud tipud – kõik see on segunenud seikluste kaleidoskoobis, mis meie kangelannale osaks saab. Liigutav ning samal ajal ka naljakas lugu tütarlapsest, kes unistab kirglikult karmi Tšukotka õitsvaks ja õnnelikuks paradiisiks muutmisest, osutub omamoodi ettekuulutuseks inimese moraalsest ja eetilisest vastutusest. Ja loomulikult käib selle juurde ka romantiline armastuslugu.

Autorid on vana Nõukogude komöödia muutnud lustakaks ja haaravaks muusikaliseks lavastuseks.


Etenduse Miljonitüdruk (Muusikalise Komöödia Teater, Peterburi), mis pidi toimuma 18.10.2020, uus kuupäev on 10.10.2021.
Varem ostetud piletid kehtivad ka uutel kuupäevadel ja neid pole vaja vahetada. Tagasiost oli kuni 15.10.2020.

Sündmuse koduleht: http://www.goldenmask.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Muusikalise Komöödia Teater - 'Miljonitüdruk' / Театр Музыкальной комедии - Девчонка на миллион / Teatr Muzõkalnoi komedii - Devtsjonka na million / EESTIKEELSETE SUBTIITRITEGA P 10.10.2021 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Hinnainfo

Pileteid ei müüda 1 ja 2 ritta, kuna need on hõivatud orkestriaugu jaoks

18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab etendus. Vaheaeg 30 minutit
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
22:00 Orienteeruv lõpp

ÜRITUSTE LISAINFO
• Vanusepiirang: sissepääs alates 12. eluaastast
• Sündmus toimub vene keeles / Eestikeelsete subtiitritega
• Kehtiv pilet peab olema igal külastajal
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
• Piletid müügil ka toimumise päeval Solaris Keskuse Piletilevi kassas
• Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
• I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire

Tellige kohvilaud ette: https://kontserdimaja.ee/telli-ette/

Kõikide Alexela Kontserdimajas toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.

Pileteid tagastada ega vahetada ei saa

Lugupeetud vaatajad.
Sellel aastal me samuti eraldasime saalis kesksed kohad eraldi VIP-sektoriks, millele on kehtestatud kommertshind ning need on saadaval vabamüügis.
Võite osutada festivalile olulist toetust, kui ostate erihinnaga VIP-pileti. Sellega kaasneb VIP-pakett, mis sisaldab festivali kava, teatri originaalkava vastavale etendusele, kava eestikeelset vahelehte ning väliskülaliste jaoks ka inglisekeelset vahelehte, festivali suveniire. Sellele kõigele lisandub loomulikult ka suur tänu festivali korraldajatelt.
Täpsema informatsiooni saamiseks palun kirjutage aadressil fortius@fortius.ee

Toimumiskoht
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
ART-Fortius MTÜ
Tatari 22-8 Tallinn 10016 Harju
55927427
fortius@fortius.ee
reg.nr: 80338718
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Satirikon Teater - 'Naljamehed' / Театр 'Сатирикон' - 'Шутники' / Shutniki / EESTIKEELNE SÜNKROONTÕLGE PopulaarnePopulaarneSatirikon Teater - 'Naljamehed' / Театр 'Сатирикон' - 'Шутники' / Shutniki / EESTIKEELNE SÜNKROONTÕLGE Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 30.80 - 61.80
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Satirikon Teater - Konstantin Raikin. Oma häälega / Театр 'Сатирикон' - Константин Райкин. Своим голосом / Svoim golosom (Kohtla-Järve) PopulaarnePopulaarneSatirikon Teater - Konstantin Raikin. Oma häälega / Театр 'Сатирикон' - Константин Райкин. Своим голосом / Svoim golosom (Kohtla-Järve) Kohtla-Järve Kultuurikeskus, Eesti 30.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Teater Ballett Moskva - Tantsupõrand / Театр 'Балет Москва' - Танцпол / Tantspol (Narva) PopulaarnePopulaarneTeater Ballett Moskva - Tantsupõrand / Театр 'Балет Москва' - Танцпол / Tantspol (Narva) Geneva kontserdimaja, Narva, Eesti 22.90 - 28.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Välja müüdud Teater Ballett Moskva - Tantsupõrand / Театр 'Балет Москва'- Танцпол / Tantspol Välja müüdudVälja müüdudTeater Ballett Moskva - Tantsupõrand / Театр 'Балет Москва'- Танцпол / Tantspol Sakala 3 teatrimaja, Tallinn, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Teater Ballett Moskva - Tantsupõrand / Театр 'Балет Москва'- Танцпол / Tantspol PopulaarnePopulaarneTeater Ballett Moskva - Tantsupõrand / Театр 'Балет Москва'- Танцпол / Tantspol Sakala 3 teatrimaja, Tallinn, Eesti 35.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!