Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

THE BIRD kogemuskontsert ''Armastuse Revolutsioon''

R 25.5.2018 19:00
Tartu Karlova Teater, Tähe 66
Armas sõber, kas Sina tead, mis teeb Sind päriselt õnnelikuks? Mis paneb särama Sinu silmad ja tõstab Sind kõrgustesse?

Tihtipeale vaatame imetlusega eeskujusid, edukaid ja andekaid inimesi ning mõtleme, et suured unistused ja kordaminekud on vaid nende jaoks võimalikud. Justkui on nendel olemas midagi püüdmatult eripärast - midagi, mida Sinul ei ole. See aga pole tõsi. Tegelikkuses ühendab meid kõiki inimeseks olemise rõõm ja täpselt samamoodi on ka Sinu jaoks kõik siin elus võimalik – kõik, mis Sulle siirast rõõmu valmistab. Kõik, millest Sa vähegi unistada oskad.

Rõõmustav tõde peitub selles, et see õnnerada on Sinu avastada! Keegi teine ei saa teada, mis teeb Sinu hinge õnnelikuks. Keegi teine ei saa öelda, millised on Sinu unistused. Keegi teine ei saa kogeda, millist julgust ja eneseusku on vaja nende unistuste poole kasvamiseks. See on Sinu valik peatuda rahus, võtta hetked iseendale ja kuulata, mis on Sulle päriselt oluline. Sinu õnn ja rahu elavad Sinu sees, ootavad avastamist ja õide puhkemist.

Me näeme Sind.
Me usume Sinusse.
Me armastame Sind.

Meil on suur rõõm tervitada Sind hingepuudutava muusikaga kogemuskontserdil, kus jagame Sinuga nii oma varasemat kui värskeimat loomingut. Meie muusika sünnib isiklikest kogemustest ja inimloomuse väljakutsetest oma õnneraja loomisel, see julgustab avastama ja järgima oma tõelisi südamesoove. Kontserdi meeleolu juhatavad sisse Angeelia ja Mick Pedaja.


The Bird
https://thebird.ee/

————————————————————————

The Bird koosseisu kuuluvad Birgid Täht, Ian Mikael Kirss ja Joosep Kõrvits. Muusikakollektiiv tegutseb alates 2017. aasta algusest, mil anti üheskoos välja esimene muusikaplaat “Minu Lind“. The Bird looming kannab endas Armastuse Revolutsiooni missiooni – äratada sind sinu tõelisele olemusele, Armastusele kui seisundile iseenda sees.

Angeelia ja Mick ammutavad oma loomeks inspiratsiooni loodusest, inimestest, kui nende tundemaailmast ja kogu ümbritsevast. Põimides omavahel luule, rännaku me sisemaailma ning hetkes sündiva muusika, loob end keskmesse kohalolu atmosfäär.

————————————————————————

Toimumiskoht
Karlova Teater
Tähe 66, Tartu
www.karlovateater.ee

Teatrimaja uksed ja kohvik avatakse kell 18.30. Kontserdi orienteeruv kestus on koos vaheajaga 2h. 

Parkimine
Parkida saab Sõbra ja Vaba tänava äärde, lähim tasuta parkla asub umbes 5 minuti jalutuskäigu kaugusel Sisustus E Kaubamaja juures (aadressil Tehase 16). Palume teatrimaja värava ette mitte parkida.

Sündmuse korraldaja
The Love Revolution OÜ
Birgid Täht
birgid@thebird.ee
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
THE BIRD kogemuskontsert ''Armastuse Revolutsioon'' R 25.5.2018 19:00 Tartu Karlova Teater, Tähe 66
Hinnainfo
Täispilet 20 €
Õpilane/tudeng 18 €
Pensionär/laps vanuses 8-13 a (k.a.) 10 €

Lastele vanuses kuni 7 eluaastat (k.a.) on sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles
Sissepääs alates 18.30
Ürituse kestus on 2 tundi, vaheaeg 15 minutit
Toimumiskoht
Tähe 66 Tartu Eesti
Sündmuse korraldaja
The Love Revolution OÜ
Meloni 30/1-5 Tartu 51007 Tartumaa
+372 56699454
birgid@thebird.ee