Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

TMW 2019: Made In Canada

N 28.3.2019 20:00
Erinevate Tubade Klubi, Tallinn

TMW 2019: Made In Canada
Erinevate Tubade Klubi

20:00 Uksed
20:30 Megan Nash (CAN)
21:15 Nick Faye (CAN)
22:00 Port Cities (CAN)
22:45 Hello Delaware (CAN)
23:30 respectfulchild (CAN)
00:15 3Peat (CAN)

TMW2019 muusikaprogramm pakub taas valikut eksperimentaalsetest helidest tabelipopini, tantsubiitidest metalini ja folgist nüüdismuusikani. 

Kogu maailma helisid ja kõikvõimalikke žanreid ühendava TMW eesmärgiks on aga tänavu pakkuda võimalikult kompaktset ja keskendunud festivalikogemust. Muusikaprogrammi artistide nimistu ei ületa seekord 200 piiri ning kontserdisaalid ja klubid asuvad üksteisest lühikese jalutuskäigu kaugusel Kalamaja lähistel, peamisteks fookuspunktideks Telliskivi Loomelinnak, Eesti Kunstiakadeemia (EKA) uus hoone ja  Noblessneri linnak. Kolme päeva jooksul toimub 10 klubis ja kontserdisaalis kokku 21 esitlusõhtut. 

TMW2019 muusikaprogrammi toimumispaikadeks on Eesti Kunstiakadeemia (EKA), Vaba Lava, Telliskivi Roheline Saal, F-Hoone Must Saal, Erinevate Tubade Klubi, Kivi Paber Käärid, Sveta Baar, Kauplus Aasia, HALL Noblessneri kvartalis ja Tallinna Kalju Baptistikoguduse kirik. Oma lavasid esitlevad TMW muusikafestivalil Jazzkaar ja Eesti Jazzliit, Rada7, Fenno-Ugria, Manka Boutique Pop Festival, Intsikurmu Festival, Station Narva, Kalana Saund, World Clinic, Made In Baltics & Sony Music, Üle Heli & 130701, FatCat Records, Damn.Loud Agency, Stupido Records, HALL, MÜRK, Patareiv, Sveta Baar, Kivi Paber Käärid.

TMW esitleja on Telia Eesti, peatoetajad Nordic Hotel Forum ja Eesti Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, partnerid Music Estonia ja Eesti Kunstiakadeemia (EKA). Festivali toetavad Kultuuriministeerium, Tallinna Kultuuriamet, Kultuurkapital ja Ettevõtlusamet.

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
TMW 2019: Made In Canada N 28.3.2019 20:00 Erinevate Tubade Klubi, Tallinn 12.50
Hinnainfo

Piletihinnad : eelmüük 12€, kontserdi päeval ja uksel 15€.

Üksikpiletid

TMW muusikafestivali ürituste üksikpiletid on müügil Piletilevi müügipunktides ja veebikeskkonnas. Üksikpilet tagab pääsu kindlasse klubisse või kontserdipaika piletil märgitud kuupäeval. Pilet kaotab kehtivuse klubist lahkudes.

Kõikidel TMW kontsertidel, mis lõppevad pärast 23.00, kehtib vanusepiirang 18+.

Palume arvestada, et igal klubil ja kontserdipaigal on oma majareeglid, mis kehtivad kõikidele külastajatele.

Festivalipass

Festivalipass tagab pääsu kõikidele muusikafestivali üritustele ja sisaldab eripakkumisi teiste festivaliosade raames. Juhul, kui klubi on välja müüdud, saab festivalipassi omanik sisse eelisjärjekorras, niipea, kui klubist on piisavalt inimesi väljunud. Pass tuleb vahetada käepaela vastu TMW infopunktis.

Kõikidel TMW kontsertidel, mis lõppevad pärast 23.00, kehtib vanusepiirang 18+.

Palume arvestada, et igal klubil ja kontserdipaigal on oma majareeglid, mis kehtivad kõikidele külastajatele.

Toetajapass

Toetajapass tagab eelisjärjekorras pääsu kõikidele TMW kontsertidele ja klubiõhtutele ning soovi korral võimaluse personaliseeritud programmisoovitusteks. Piiratud kogus TMW 2019 toetajapasse on müügil TMW veebipoes. Pass tuleb vahetada käepaela vastu TMW infopunktis.

TMW 2019 toetajapass sisaldab:

o   eelisjärjekorras pääsu kõikidesse festivali klubidesse ja kontserdisaalidesse

o   toetajapassiga kaasneb ka infoliin (telefoninumber ja e-posti aadress), mille kaudu saab nii personaliseeritud programmisoovitusi kui ka abi kohtade reserveerimisel eriüritustele

o   soodustusi “TMW maitse” restoranides ja eriüritustel

Konverentsi ja festivali ühispass

Konverentsi ja festivali ühispass tagab pääsu TMW konverentsile ja networking üritustele ning eelis-sissepääsu muusikafestivali kontsertide ja klubiõhtute toimumispaikadesse. Samuti saab antud passi omanik festivali tutvustavaid materjale, sooduspakkumisi kogu festivalinädala vältel ning võimalust personaliseeritud programmisoovitusteks. Delegaadiks registreerimiseks ning andmebaasile ligipääsu saamiseks osta pass TMW veebipoes. Pass tuleb vahetada käepaela vastu TMW infopunktis.

Konverentsi ja festivali ühispass sisaldab:

o   konverentsipääset

o   eelis-sissepääsu muusikafestivali toimumispaikadesse

o   TMW infomaterjale

o   ligipääsu registreerunud TMW delegaatide andmebaasi

o   eripakkumisi “TMW maitsed” restoranides

Konverentsipass

Konverentsipass tagab pääsu TMW konverentsile selle mõlemal toimumispäeval. Osta pass TMW veebipoes. Pass tuleb vahetada käepaela vastu TMW infopunktis.

 

Tingimused

Kõik passid tuleb vahetada käepaela vastu TMW infopunktides.

Viru Keskue infopunktis on võimalik festivalipass käepaela vastu vahetada:

E–L, 25.–30.03 kell 9.00–21.00

Aadress: Viru väljak 4/6

Telia klientidele kehtib TMW festivalipassi, konverentsi ja festivali ühispassi, toetajapassi ning üksikpiletite ostmisel eelmüügist 20% hinnasoodustus tavahinnast.

Kõik TMW passid tagavad pääsu kõikidesse TMW muusikafestivali ürituste toimumispaikadesse. Konverentsi ja festivali ühispassi ning toetajapassi omanikud saavad toimumispaikadesse eelisjärjekorras. Juhul, kui klubi on välja müüdud, saab festivalipassi omanik sisse eelisjärjekorras, niipea, kui klubist on piisavalt inimesi väljunud.

Kui soovite näha mõnda kindlat muusikafestivali artisti, soovitame saabuda vähemalt 30 minutit enne vastava artisti esinemisaja algust. Antud soovitus kehtib nii kõikide passitüüpide kui ka ükskpiletite omanikele.

Üksikpilet tagab pääsu kindlasse klubisse või kontserdipaika piletil märgitud kuupäeval. Klubist lahkudes kaotab pilet kehtivuse.

Kõikidel TMW kontsertidel, mis lõppevad pärast 23.00, kehtib vanusepiirang 18+. Palume arvestada, et igal klubil ja kontserdipaigal on oma majareeglid, mis kehtivad kõikidele külastajatele.

Sündmuse korraldaja
Shiftworks OÜ
Telliskivi 60a Tallinn 10412 Harjumaa
+372 6276608
info@tmw.ee
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas