Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Viktor Nikulini tsirkus ''EXTREME TSIRKUS'' / Цирк Виктора Никулина

P 2.9.2018 13:00
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Ohtlikud trikid, lõbusad klounid, paindlikud ja graatsilised võimlejad ning paljud teised uues ja väga ebatavalises programmis „EXTREME TSIRKUS 2018“.

Mis võib olla parem keset halli argipäeva kui lõbusa ja efektse tsirkuseprogrammi külastamine?

-          Pealtvaatajatele näidatakse juba eesti publiku armastatud etteastet mootorratastel metallkuulis. Selline tsirkusekunst on väga populaarne igal pool maailmas. Vaatajate huvi ja põnevus tuleneb riskist, millega artistid kokku puutuvad, sageli isegi igasuguse kindlustuseta!

-          Kloun SERGEI ZAGORSKII, mitmete festivalide laureaat – Pariisis „Homse päeva tsirkus“ (pronks), Roomas (hõbe) ja Monte Carlos (eriauhind). Sergei Zagorskii on osalenud programmides 18-s riigis üle maailma.

-          Laste lemmik, tohutusuur kollane transformer, kes paneb imestama isegi täiskasvanud!

-          Samuti on programmis tsirkuseetteasted igale vanusele 4 kuni 104 aastasteni: klounid, akrobaadid, jalgratturid ja teised, kes on tulnud kokku erinevatest riikidest.

Nad kõik on oma ala tõelised meistrid, kes treenivad ja lihvivad oma oskusi igapäevaselt, et tekitada imeline atmosfäär etendustel – tõelised eredad emotsioonid, imetlus ja üllatus.

Tulge tsirkusesse, rõõmustage ja imestage!

NB! Me ei kasuta etendustes metsloomi!
Sündmused
Sündmusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti