Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Bushcraft Festival Estland 2019

R 14.6.2019 16:00 - P 16.6.2019 23:59
19.50 - 69.50
Näita kirjeldustPeida kirjeldus

Loodustegevuste, ajaloolise käsitöö ja pärandkultuuri festival, mille eesmärk on tutvustada ja edendada looduslähedast eluviisi ning kaduma hakkavaid kaugeid teadmisi ning oskusi, pakkudes võimalikult palju erinevaid teemakohaseid koolitusi, õpitube ja loenguid. Lisaks sellele pakume teisi toredaid tegevusi - avatud on müügikohad ning osa saab mõnusast meelelahutusest. Seda kõike imeilusa looduse keskel Põhja-Eestis Lahemaal Raudsilla puhkekeskuses.

Vaata ka www.bushcraftfestival.ee


Piletite hinnad:

Festivali pass 29 €, alates 1.jaanuarist 34 €
Festivali passiga saate osa tervest festivalist ning see sisaldab ka telkimiskohta Raudsilla puhkekeskuses.

Festivali pass toitlustusega 54 €, alates 1.jaanuarist 59 €
Toitlustusega festivali passiga saate osa tervest festivalist ning see sisaldab ka telkimiskohta Raudsilla puhkekeskuses. Lisaks sisaldab 6 sooja toidukorda: reede õhtusööki, laupäeva hommiku-, lõuna- ja õhtusööki ning pühapäeva hommiku- ja lõunasööki.

Festivali majutus tipitelgis 19 €
Pilet sisaldab ühte kohta festivali ajal (2 ööd) lõkkega köetavas 8-18 kohalises indiaani tipis. Ei sisalda festivali piletit.

Festivali VIP pass 190 €
Festivali VIP passiga saate osa tervest festivalist ning see sisaldab ka ühte elektriküttega majutuskoja (kuhu mahub kuni 4 inimest) kasutust terve festivali ajal. Lisaks sisaldab 6 sooja toidukorda: reede õhtusööki, laupäeva hommiku-, lõuna- ja õhtusööki ning pühapäeva hommiku- ja lõunasööki.

Päevapilet, laupäev 24 €
Päevapiletiga saate osa tervest festivalist laupäeval, 15.06.


 

Festivali sündmused
Sündmusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti