Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Meistriklass ''Grupiportreede avastamine''

N 19.3.2020 19:00
7.50 - 15.50
Näita kirjeldustPeida kirjeldus

Meistriklass „Grupiportreede avastamine“

Kadrioru kunstimuuseumis (Weizenbergi 37, Tallinn)

N 21.11.2019 kell 19

N 05.12.2019 kell 19

N 19.03.2020 kell 19

Pilet 15 € / üliõpilased 7 €

 

Valgustav kohtumine Eesti rahvusülikooli 100. aastapäevale pühendatud näitusel „Ars academica. Tartu Ülikooli kunstikogu“, rõhuasetusega grupiportreedel.

Kes on pildil, miks on pildil, kellega koos ja kelle kõrval? Kuidas inimesed pildile satuvad? Millist sõnumit „äravalitud“ pildil eraldi ja üheskoos kannavad? Millised on nende võimalused „rääkida“ oma lugu? Mis läheb kaduma, kui me nad unustame? Millised on Eesti tuntuimad grupiportreed?

Need on küsimused, millele kunstiajaloolane Tiina-Mall Kreem ja ajaloolane Linda Kaljundi oma grupiportreede meistriklassis vastuseid pakuvad ning mis toovad kuulajateni lood, millest pildid vaikivad.

Meistriklass algab Eesti grupiportreede traditsiooni ülevaatega, jätkub näituse Ars academica peateose – Enn Põldroosi seinapannoo „Universitas Tartuensis“ (1982) – tausta avamisega ning lõpeb meistriklassis osalenute grupiportree loomisega.

Tule, kuula ja vaata, mõtle ja küsi ning osale uue grupiportree sünnis!

 

Meistriklassi viivad läbi:
Tiina-Mall Kreem (Eesti Kunstimuuseum)
Linda Kaljundi (Tallinna Ülikool / Kumu kunstimuuseum)

Sündmused
Sündmusi ei leitud
Osta pilet Meistriklass ''Grupiportreede avastamine'' Meistriklass ''Grupiportreede avastamine'' Kadrioru kunstimuuseum, Tallinn, Eesti 7.50 - 15.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Laadimine...
Lae uuesti