Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Heategevuskontsert ''Rahvusvaheline õnnitluskaart EV100''

R 28.9.2018 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Eesti Vabariik sai 24. veebruaril 2018 saja aastaseks. Meie riigi esimene juubel – sada aastat iseseisvust on suursündmus mitte ainult meie jaoks, vaid ka kõigile teistele suveräänsetele riikidele. Meie iseseisvus sada aastat tagasi oli seotud Eesti tunnustamisega teiste riikide poolt. Täna on Eesti seotud diplomaatiliste suhetega mitmete riikidega ning Tallinna rikastab siinne diplomaatiline ja rahvusvahelise kogukond.

Ajalooliselt on sümboolne, et esimene eestlasest Tallinna linnapea Jaan Poska (aastatel 1913-1917) kandis otsustavat rolli nii Eesti iseseisvuse väljakuulutamise juures, esimese välisministrina teistelt riikidelt rahvusvahelist tunnustust kogudes kui ka hiljem edukalt Tartu Rahu läbirääkimisi pidades.

Heategevuskontsert „Rahvusvaheline õnnitluskaart EV100“ on Tallinna Linnavolikogu ja mitmete Tallinnas olevate suursaatkondade ühine kingitus meie kallile Eesti Vabariigile ning kõigile Tallinna elanikele ja külalistele. „Rahvusvaheline õnnitluskaart EV100“ on kordumatu muusika- ja kultuurielamus, mis kinnitab heade suhete olulisust rahvaste ning inimeste vahel.

Kontserdi piletimüügist laekuv tulu läheb Tallinna Lastehaigla Toetusfondi, et aidata meie kõige pisemaid abivajajaid, meie tulevikku.

Ühine heategevuskontsert toimub koostöös Tallinna Kammerorkestriga, Ameerika Ühendriikide Suursaatkonnaga Tallinnas, Brasiilia Suursaatkonnaga Tallinnas, Iirimaa Suursaatkonnaga Tallinnas, Jaapani Suursaatkonnaga Eestis, Kreeka Suursaatkonnaga Tallinnas, Läti Suursaatkonnaga Eestis, Rumeenia Suursaatkonnaga Tallinnas ja Valgevene Suursaatkonnaga Eestis.

Kontserdil astuvad üles: Tallinna Kammerorkester, Bukaresti linna orkester Orchestra Nationala Valahia (Rumeenia), tantsutrupp Lykeion ton Hellenidon Veria (Kreeka), Obi Trio (Brasiilia), pianist Ellen Jansson (Iirimaa), Riiklik Akadeemiline koreograafiaansambel „Horoški” (Valgevene), bänd Silver City Bound (Ameerika Ühendriigid), Jaapani tantsugrupp Wa League (Jaapan), Eesti lätlaste koor "Ziemeļu balsis” (Läti) ning esitatakse lühietendus „Väike jumalanna“ (lavastaja Izumi Ashizawa (Jaapan) koostöös Eesti Draamateatri ning Eesti Muusika-ja Teatriakadeemiaga).

Kontserdi kunstiline juht on Risto Joost.

Õhtut juhib Hanna-Liina Võsa.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Heategevuskontsert ''Rahvusvaheline õnnitluskaart EV100'' R 28.9.2018 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn 5.50
Hinnainfo
18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab kontsert. Vaheaeg 30 minutit.
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
21:30 Orienteeruv lõpp


ÜRITUSTE LISAINFO
• Vanusepiirangut ei ole
• Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
• Piletid müügil ka toimumise päeval Solaris Keskuse Piletilevi kassas
• Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee                                            
• I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire

Kõikidele Alexela Kontserdimajas toimuvate ürituste piletihindadele lisandub teenustasu 0.50€ / pilet,
mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.
Toimumiskoht
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Tallinna Linnavolikogu Kantselei
Vana-Viru tn 12 Tallinn 15080 Harjumaa
infopunkt@tallinnlv.ee
Samas toimumiskohas