Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Püha Johannese Kooli heategevuskontsert

L 9.3.2019 18:00
Jaani kirik, Tallinn
10.50 - 30.50
Kõik sai alguse ideest luua kool, mis läheneks lapsele võimalikult terviklikult, pakuks toetava ja sõbraliku õhkkonna erinevate annete arenguks, ka valdkondades, kus tulemused silmale nähtamatud ja hindega mõõdetamatud. Tänaseks õpib koolis 250 last, kes jagunevad kaheteistkümnesse klassikomplekti. Käesoleva aasta sügisel alustavad I klassid on peaaegu komplekteeritud, sügisel saab õpilasi olema juba ligi 300.
 
Püha Johannese kool on siiani tegutsenud erinevatel rendipindadel - alustasime 2013. aastal sõbraliku Püha Miikaeli kooli "toanaabrina" Vene tänaval, kaks aastat olime tänu soodsatele rendihindadele Viru tänaval ning viimased kolm aastat naudime majadevahelise roheluse rõõme Siili asumis Mustamäel. Peatselt jäävad aga ka need ruumid meile kitsaks ning soovime jõudsamalt edasi liikuda päris oma koolimaja poole.
 
Kool on end siiani targalt majandanud, kasutatades riiklikke, omavalitsuste ja õpperaha vahendeid ning kogudes annetusi oma maja toetuseks. Hoolimata ringirändamisest on meil välja kujunenud oma nägu ja tavad, kooli ümber on kogunenud toetavate ja toimekate perede ring. See on alustuseks ilus kapital, ja võib öelda, et paljulubavam kui kergelt kätte tulnud ruumikas koolimaja - teatud kitsikus ja ettearvamatus on soodustanud leidlikkust ning aidanud kaasa ühtehoidmisele kooliperes. See on aidanud meil välja kujundada ka selgema nägemuse päris oma majast, mille pooleme nüüd teele oleme asunud.
 
Üheks ilusaks võimaluseks noore kooli tulevikku toetada on tulla 9. märtsil heategevuskontserdile Tallinna Jaani kirikus. Ootame väga! 
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Püha Johannese Kooli heategevuskontsert L 9.3.2019 18:00 Jaani kirik, Tallinn 10.50 - 30.50
Hinnainfo

Toetajapileteid on võimalik osta väärtustes 10 €, 20 € ja 30 €.

Sissepääs alates 17.30
Ürituse kestus on 2 tundi

Alla 18-aastased (k.a.) lapsed pääsevad üritusele tasuta.
 

Toimumiskoht
Vabaduse väljak 1 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Püha Johannese Kool SA
Tähe tn 2 Tallinn 11619 Harjumaa
5077411
pillekatrin@gmail.com