Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Tindipott - Heategevuslik luule- ja autorimuusika õhtu / Чернильница - Благотворительный вечер поэзии и музыки

L 16.2.2019 19:00
Klaassaal, Tallinna Lauluväljak
15.00
„Tindipott“ taas rõõmustab oma külalisi küllusliku muusika ja luuleloominguga. Seekord me tähistame väärikalt heategevusfondi „Südamete soojus” 5. juubelit ja Tallinna tulevad toredad külalised Moskvast.
„Tindipott“ rõõmustab mitte ainult pealtvaatajaid vaid ka meie organisatsiooni noort hoolealust Georg Komkovi, kes peab elama Di-George sündroomiga. Koos meie vabatahtlike ja paljudele heade inimestega oleme tema eest hoolitsenud juba mitu aastat. Tänu kogutud rahale sai Georg ensele lubada talle hädavajalikke eriprotseduure, mille toel sai ta tagasi kõnevõime. Seekordse kontserdiga kogume Georgile raha St.Peterburis asuva Behterevi kliiniku plaanipäraseks külastuseks, kus talle tehakse vajalikku taastusravi, mida tal ei ole võimalik Eestist saada.
Rohkem infot Georgi kohta leiab siit: http://bit.ly/GeorgKomkov2
Ürituse korraldamist toetavad Tallinna Linnavalitsus ja Tallinna Kultuuriamet.


16. veebruaril, „Tindipott VII” õhtul, ootab sündmuse külastajat ees mõnus koosviibimine. Rahva ette astuvad:

JÄÄÄÄR – Eestis palavalt armastatud, neljal kitarril esinev bänd. JÄÄÄÄRe laulud on puhas nauding igale muusikaarmastajale.
„Sügise tüdruk“: www.youtube.com/watch?v=WS-mqtdYX70

Ex-RUSSKIE – Gennadi Bogdanov ja Dmitri Hristov toovad Moskvast kaasa tõelise vene hinge ja rõõmustavad Tallinna kuulajat Scorpionsi „Winds of Change” perioodist pärit rokiklassika pärlitega.
«НУ И ЧТО»: www.youtube.com/watch?v=7jwHQViIs8U

PX Band – Ruslan ja Dana tulevad lavale akustilise duetina ja kui keegi on juhtumisi PX Bandi enne kuulama sattunud, siis nende uus akustiline esitus avab selle ansambli kuulaja jaoks täiesti uuest perspektiivist.
«Я живу»: www.youtube.com/watch?v=Qg_WJFaf30Y

SUURE LINNA TUULED – Maksim Galanin ja Deniss Shvedov on laiema publiku jaoks tuttavad oma nostalgiliste rokilugudega. Seekord kõlab kontserdil nende omalooming ning esitletakse uut laulu ja muusikavideot.
Õhtu luuleosa täidavad:
Dmitri Kosjakov – Vene Teatri näitleja ja projekti „Korterikontserdid Art Media Space ruumis“ looja jagab seekord, ühel harvadest kordadest, õhtu külalistega oma isiklikku loomingut.

Vladimir Tok – Rohkem Eestis väljaspool tuntud noor poeet Narvast, kes reisib palju Venemaal, Ukrainas ja Valgevenes. Ta on üks vähestest Eestis luuletajatest, kes end oma loominguga ka ära elatab. www.youtube.com/watch?v=ekF-NVM574c
Antipa Molchun – Narvast pärit, hetkel Tallinnas elav poeet. Laiema publiku jaoks tuntud projektidest „Flip Poets“ ja „Jam Poets“, kus ta on esinenud koos P.I. Filimonoviga. Hiljuti avaldas ta ka uue, kunstnik Evi Pärniga koostöös sündinud, kaunilt illustreeritud luulekogumiku.
https://tinyurl.com/yajw948f
https://www.youtube.com/channel/UCX4yZPm8PWMfBwiG_1m3upA/playlists

Ksenia Shabanova – on Tallinnas tuntud kui andekas foto- ja videograaf. Sel aastal debüteerib Ksenia aga hoopis poetessina ja jagab laiema publikuga oma luuleloomingut, mis erinevalt tema fotodest, mida võib regulaarselt imetleda National Geographi Russia kodulehel, kogusid siiani tolmu tema töölaua sahtlis.

Kui tunnete, et teis tärkas huvi, siis vaadake Tindipott VI videoülevaadet ja tulge meie järgmisele sündmusele:
https://www.facebook.com/sydamete.soojus/videos/1806172509441483/
Koht: Lauluväljaku Klaassaal, 2. korrus.
Aeg: 16. Veebruar kell 19:00
Uksed avatakse: 18:30
Pilet: Eelmüügis – 15 eur
Kohapeal – 20 eur
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Tindipott - Heategevuslik luule- ja autorimuusika õhtu / Чернильница - Благотворительный вечер поэзии и музыки L 16.2.2019 19:00 Klaassaal, Tallinna Lauluväljak 15.00
Hinnainfo
sündmus on vene keeles
uksed 18:30

pileti hind 15 eur
kohapeal 20 eur
Toimumiskoht
Narva mnt 95, Tallinn Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
MTÜ Heategevusfond Südamete Soojus
Sinimäe tn 10-31 Tallinn 13816 Harjumaa
58233962
info@sydametesoojus.ee