logo
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Agnes Laine - Keha puhastamine toksiinidest

N 30.9.2021 18:00
Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn
22.04 toimuma pidanud Agnes Laine - Keha puhastamine toksiinidest lükkub edasi.
Sündmuse uus kuupäev on 20.05.21.

Praktilises loengus saad teada, miks on keha puhastamine tänapäeval nii oluline, millest tekivad lugematud erinevad kroonilised haigused ning kuidas puhastada keha nii, et see oleks terviklik ja tekiks elukestev harjumus.  

Organismi puhastamise vajadust on hinnatud juba iidsetest aegadest saati. Organismi puhastamine aitab lisaks aja jooksul kogunenud toksiinidest ja jääkainetest vabanemisele jagu saada ka ebatervislikust toitumisest ja eluviisist. Nagu me igapäevaselt koristame oma kodusid, teeme remonti, õhutame ruume ja hoolitseme oma sõidukite eest, nii vajavad hoolt ka meie kehad – mitte üks kord, vaid pidevalt. Keha ja vaimu puhastamisest võiks kujuneda suisa elukestev eluviis.

Mitte kunagi varem ajaloos pole meil olnud kokkupuudet nii paljude mürgiste ainetega kui tänapäeval. Nende hulgas on raskmetallid, õhusaaste, ravimid, nanotehnoloogilised kemikaalid, pestitsiidid, plastid, tööstuslikud puhastusvahendid, bensiin, dioksiinid ja tuhanded uued kemikaalid. Need ained mürgitavad veekogusid, maapindu ja õhku, kust me neid omakorda endale sisse hingame, sööme ja joome.

Võimatu on end hoida tänapäevases tööstuslikus keskkonnas eemal kõigest kahjulikust. Küll aga saame me end aidata väekate taimedega, mis on inimkonnale abiks olnud juba ammustest aegadest. Keha saab ja tuleb aga toetada veel teiste oluliste tegevustega, et tulemus oleks selline, nagu ootad. Sellest kõigest saadki kuulda koolitusel. 

Koolitaja ja hingenõustaja Agnes Laine on tervisevaldkonnaga seotud olnud juba üle 20 aasta. Selle aja vältel on ta uurinud erinevaid viise tervisele lähenemiseks (psühholoogilisi, energeetilisi, füüsilisi) ja koolitanud end parimate Eesti ja välismaiste (USA, Venemaa) tervisevaldkonna spetsialistide juures. Agnes on korraldanud mitmeid tervisealaseid konverentse ja loenguid ning vedanud tervisekoolitusprojekte. 

Hetkel töötab Agnes Eesti esimeses toidulisandeid tootvas ettevõttes Ecosh Life, kus ta on põhjalikult uurinud ravimtaimi, teaduspõhiselt ning laboratoorselt saadud aineid, inimese anatoomiat, füsioloogiat ja patoloogiat. Eelneva tulemusena on valminud artiklid, koolitusmaterjalid ning koostöös teadlaste ja taimetarkadega tervisetooted. 2012. aastast on Agnes pakkunud inimestele ka hingealast nõustamist, energiatööd ja tervendust.

NB! Enne ja peale loengut on huvilistel võimalik soetada endale Ecoshi väekaid toidulisandeid soodushinnaga. 

Loeng kuulub Kadaka Konverentside koolitussarja "Tervise teerajad".                                

Sarja teisi koolitusi vaata SIIT.

Koolitussarja loengud toimuvad koolitusruumis ja veebiülekannetena. Virtuaalseks osalemiseks anna oma soovist teada aadressil leelo(at)kadakakonverentsid.ee.

Koolitussari „Tervise teerajad“

Aadressil Kadaka tee 4 asuv uus ja moderne keskus Kadaka Konverentsid alustas 17. septembrist 2020 erinevate koolituste ja töötubade korraldamist.

Esimese sarjana käivitus "Tervise teerajad", mille sündmused leiavad aset neljapäeva õhtuti     kl 18 ja alates novembri keskpaigast ka laupäeva pärastlõunatel.

Sari on ellu kutsutud, et anda huvilistele võimalus läheneda tervisele erinevatest vaatenurkadest, et leida oma tõde tervislikust elust.

 

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Agnes Laine - Keha puhastamine toksiinidest N 30.9.2021 18:00 Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn 15.90
Hinnainfo
Pilet 15€
 
 
 
Toimumiskoht
Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn
Kadaka tee 4 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
KADAKA KONVERENTSID OÜ
Kadaka tee 4 Tallinn 10621 Harjumaa
56 685 919
leelo@kadakakonverentsid.ee
reg.nr: 12238534
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Malle Rajangu - Kohalolu ja meelerahu tehnikad Malle Rajangu - Kohalolu ja meelerahu tehnikad Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn, Eesti 25.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet ANNE TIPNER-TORN - Selja tervis ANNE TIPNER-TORN - Selja tervis Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn, Eesti 40.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!